ویترین ساختمان شما، نمای شماست

نمای ساختمان شما صحبت میکند

اولین برخورد مشتری و خریدار ساختمان شما با ساختمان شما توسط نما شکل میگیرد. پس طراحی نما مهمترین اصل در بازگشت سرمایه شماست. این مساله شما را وادار میکند تا تمرکز و هزینه بیشتری برای آن صرف کنید.این یعنی نمای خوب میتواند سرعت شما را در رسیدن به پول بیشتر کند و نمای نامناسب میتواند کل کیفیت کار شما را تحت شعاع قرار میدهد.

طراحی نما کرج مصباح
طرح اولیه پروژه مصباح(کانسپت)

 

5ثانیه طلایی در نمای ساختمان

در علم مارکتینگ ۵ ثانیه اول برخورد مشتری و محصول پنج ثانیه طلایی است. این ۵ ثانیه دید اولیه و برداشت اولیه را در ذهن مشتری ایجاد میکند.در ساختمان این ۵ ثانیه در بخش نماست. این برداشت اولیه در ساختمان توسط نما شکل میگیرد. اگر برداشت اولیه در ذهن مشتری خوب باشد میتواند بسیار به شما کمک کند،اگر این حس خوب را منتقل نکنید تمام متریال ها و نقشه و … شما تحت شعاع برداشت اولیه مشتری شماست.

طراحی نما کرج
وضع موجود پیش از طراحی

 

طراحی نمای خاص
طراحی نما عظیمیه

 

نمای خود را توسط افراد متخصص طراحی کنید

بعضا در بازار دیده شده کارفرما ها ساختمان های زیبا را مشاهده میکند، و با یک تصویر از آن عینا نمای پروژه های خود را ساخته و از آن بهره برداری میکنند. اما باید بدانیم که هر نما با توجه به نیاز های منطقه،اقلیم و نیازهای شخصی کارفرما طراحی میشود و نیاز به شخصی سازی مجدد برای سازه شما دارد.

پس برای اینکه یک طراحی نما خوب و مناسب با اقلیم و نیاز های منطقه و … داشته باشید باید نمایی مختص شما و متناسب با سازه شما طراحی شود.

 

نمای متحرک در تهران
طراحی پروژه پونک(نمای متحرک)

 

تعیین سبک نما

یکی از مهمترین قسمت ها در انتخاب طراحی نما تعیین سبک نماست. این انتخاب با توجه به منطقه و نیاز بازار، همچنین بودجه کارفرما تعیین میشود.اگر این انتخاب انتخاب درستی نباشد و انتخابی نامناسب با منطقه و شرایط بازار و کارفرما میتواند ضربه ای مهلک به پروژه،سرمایه و کسب و کار شما وارد کند.

طراحی نمای ویلا
طراحی ویلای سرخاب

سفارش طراحی نما

استودیو طرح و ساخت تجویدی علاوه بر طراحی و مشاوره نمای حضوری به تازگی بخش طراحی نمای آنلاین و غیر حضوری خود را راه اندازی کرده است. شما میتوانید با ارسال عکس نما های خود جهت بازسازی و یا ارسال نقشه ها و مشخصات ساختمانتان، سفارش خود را برای طراحی نمای آنلاین پس از مشاوره رایگان ثبت نمایید.

برای مشاهده نمونه کار های ما اینجا کلیک کنید

برای تماس با ما اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *