بازسازی داخلی

بازسازی داخلی شومینه

بازسازی تخصص ماست..

برای بازسازی داخلی منزل خود ابتدا باید نیاز های خود را بر روی کاغذ لیست کنید . یعنی انتظار شما از بازسازی داخلی چیست و میخواهید چه فضاهایی تغییر کنند . یا چه فضایی میخواهید اضافه کنید . تغییر کاربری که میخواهید در فضا ایجاد کنید . درواقع هرچه در رویا و ذهن خود است باید در نظر گرفته شود .بازسازی داخلی مدرن

مرحله بعدی در بازسازی داخلی میزان بودجه است . باید بررسی شما میزان بودجه شما چقدر از نیازهای شما و خواسته های شما را براورد میکند.

قدم بعدی مشاور با گروه متخصص در بازسازی است . باید با گروهی مجرب که تخصص و علم در طراحی فضا دارند مشورت کنید.

تخریب کامل یا بازسازی

امروزه در کل جهان با این موضوع مواجه می شویم که به جای تخریب کامل افراد به بازسازی داخلی بیشتر فکر می کنند و متمایل تر هستند. در واقع به طور خلاصه بخواهیم بگوییم تخریب کامل ساختمان زمانی رخ می دهد که راه جلی برای زیباسازی داخلی نباشد .بازسازی داخلی شومینه

اولویت 

در بازسازی منزل باید به نکاتی توجه بیشتری کرد . درواقع علاوه بر این که فضای داخلی ما زیبا و چشم نواز باشد . باید دارای یک سری نکات باشند که بسیار مهم هستند.

اولین اولویت در هنگام بازسازی باید به نکته تاسیسات توجه کرد . اگر ما بازسازی زیبایی انجام دهیم ولی زیر ساخت منزل دچار مشکل باشد ارامش را از کارفرما صلب می کند . درواقع از ان زیبایی لذتی نمیبرد . بررسی تاسیسات و استحکام ساختمان مسله مهمی در بازسازی داخلی است .

بررسی عایق حرارتی و صوتی در ساختمان است . اگر بازسازی منزلی که انجام میدهیم دارای ساختمان قدیمی باشد . قطعا دارای پنجره هایی قدیمی است . باید به تعویض پنجره ها فکر کرد زیرا عایق صوتی و تامین ان امری مهم و ضرروی است .

درباره عایق حرارتی در بازسازی میتوان گرمایش از کف را پیشنهاد کرد یا اینکه به جای سیستم گرمایشی های قدیمی از پکیج استفاده کرد که باعث میشود از فضاهای داخلی بیشتر استفاده کرد و جای کمتری اشغال میکند .

 

View this post on Instagram

چیدمان خیلی نکته مهمی توی خونه هست… 🛋🛏🛋🛏🛋🛏🖼 هر چقدر هم دکوراسیون و طراحی خونه خوب باشه، اگر چیدمان مشکل داشته باشه هیچی به چشم نمیاد… 🛋🛋🛋🛋🛋🛋🛋 پست رو ببینید بهتر متوجه میشید 🖼🖼🖼🖼🖼🖼🖼 برای شرکت در جشنواره مشاوره انلاین ما با تخفیف ۸۰ درصدی در دایرکت با ما در تماس باشید 🚪🪑🚪🪑🚪🪑 #چیدمان #معماری #مشاوره_آنلاین #مشاوره_دکوراسیون #دکوراسیون_داخلی #معماری #بازسازی_ساختمان #پدرام_تجویدی

A post shared by Pedram tajvidi/پدرام تجویدی (@pedramtajvidi) on

بازسازی داخلی اشپزخانه

بازسازی داخلی حمام

بازسازی داخلی مبلمان نشیمنبازسازی داخلی خاص مدرنبازسازی داخلی نشیمن مبل

 

landingpage

 

 

 

 

منابع :

https://www.pinterest.com/pin/737183032739899891/

https://www.pinterest.com/pin/786581891154860772/

https://www.pinterest.com/pin/806777720725642425/

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *