طراحی ویلا کوچک

ویلای رویاهای خود را از ما بخواهید..

برای طراحی ویلا باید مواردی چون ، متراژ زمین ، متریال های مناسب با اقلیم ، بودجه را در نظر گرفت . در مواردی که متراژ کمی داریم دسته طراحی ویلا در دسته طراحی ویلا کوچک قرار میگیرد .

طراحی ویلای های به سبک مدرن به شدت پیشنهاد می شود . طراحی ویلا به سبک مدرن در اصل قرار دادن تکنولوژی برای طراحی و ساخت یک ویلا همچون استفاده از اسکلت فلزی و بتنی ، استفاده از پنجره های بزرگ به صورت سرتاسری و غیره از مواردی بسیار تاثیر گذار و مطرح در طراحی مدرن می باشد . در طراحی ویلاهای کوچک به موضع رنگ باید توجه بسیاری کرد زیرا باعث بزرگتر دید شدن فضای داخلی می شود .

طراحی ویلا کوچک پلان

هر چقدر ویلای دارای متراژ کوچک باشد شما نور طبیعی بیشتری دریافت کند و روشن تر شده و در نتیجه فضا بزرگ تر دیده می شود . استفاده از اینه ها در بزرگتر شدن فضاهای داخلی بسیار تاثیر گذار است .

وجود قفسه ها هم تاثیر گذار است برای فضای کوچک و هم مشکل کمبود جا را حل میکند . مبلمان هم چون مبل تخت شو میتواند به فضاهای ویلا کمک کند .

 

 مشاوره رایگان

با ما تماس بگیرید

محوطه سازی در ویلاهای کوچک

فضاهای سبز فقط نباید دارای درختان بزرگ باشند . مکان ظهور فضای سبز در برنمی گیرد بلکه باغ ها ، باغچه خصوصی نوار سبز حاشیه سبز را نیز شامل می شود.

طراحی ویلای کوچک قوانین و اصول خاصی دارد . در صورت اینکه این اصول رعایت شود ساکنین ان ویلا رضایت کامل خواهند داشت . یکی از این اصول در طراحی ویلای کوچک این است که تمام نیاز های کارفرما اجرا شود .  

طراحی ویلا کوچک شمال

طراحی ویلا کوچک ارزان

View this post on Instagram

خوب بچه ها ما اومدیم دوباره.😁 اقاااااا چند وقت پیش نشسته بودم داشتم فکر میکردم 🧐، که چه خوبه ادم یه حیاط خلوت امن داشته باشه اخر هفته ها بره با خیال راحت بشینه از فضا لذت ببره…😍 اونم یه فضای دونفره ی باحال 😉 یه مینی ویلای حدود ۵۰ متر بنا،واسه منم که عشق ماشینم یه حرکتی زدم 🥰اومدم ماشینو آوردم تو فضای بسته🚘،فقط همیشه باید ماشینت تمیز باشه…🚗 تازه از همچین فضایی بسته به لوکیشنش میشه به عنوان یه دفتر👨🏻‍💻 یا اتاق جلسات کاری هم بصورت ویژه ارش استفاده کرد…. 👩🏼‍💻 نظرتونو بگید ببینم …. منتظرما کامنت یادتون نره… عاشقتونم ❤️🌹❤️🌹❤️🌹

A post shared by Pedram tajvidi/پدرام تجویدی (@pedramtajvidi) on

طراحی ویلا کوچک داخلی

 

منابع :

https://www.pinterest.com/pin/600315825312833425/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *