طراحی و ساخت ویلای چوبی

طراحی و ساخت ویلا چوبی مدرن

ویلای رویاهای خود را از ما بخواهید..

اشخاصی که به دنبال داشتن ویلا هستند ، قطعا عاشق طبیعت و آرامش هستند . بعضی افراد برای داشتن منحصر به فرد خود به دنبال ویلاهای اماده نمی روند . که بسیار کار خوبی است . ویلاهای از قبل ساخته شده قطعا مطابق روحیه شما نیست . شما میتوانید یک ویلای کوچک داشته باشید ولی از آن ویلا لذت ببرید و مطابق با سلیقه و علایق شما باشد . تا اینکه یک ویلای بزرگ با کلی فضای پرت داشته باشید .طراحی و ساخت ویلای چوبی درای نکات طراحی است که باید به آن رعایت کرد.

طراحی ویلا چوبی تراس

طراحی و ساخت ویلای چوبی

یکی از رویاهای مردم دنیا داشتن یک کلبه چوبی است . این کلبه چوبی و ویلای چوبی رویایی و دور از دسترس نیست . مردم اروپا و امریکا به شدت عاشق و شیفته این گونه ویلا ها هستند .

چوب یکی از ممصالح گران قیمت است و افراد فکر میکنند برای داشتن ویلای چوبی باید هزینه زیادی صرف کنند . در ایران با صرف یک هزینه معقول و مصالح مناسب میتوانید ویلای رویایی خود را داشته باشید .طراحی و ساخت ویلا چوبی خاص

 

مزایای طراحی و ساخت ویلای چوبی

 

داشتن اشپزخانه رویایی و مدرن وشیک چوبی

نورپردازی خاص

استفاده از تیره های چوبی در طراحی داخلی

استفاده از پنجره های بی نظیر و رویایی

و در اخر آرامش حس خوب چوب

طراحی و ساخت ویلا چوبی داخلی

 

سقف های چوبی باعث میشود معماری داخلی ویلای ما گرم و حس صمیمی داشته باشد . و در دکوراسیون داخلی ویلا فضاهای دنجی به ما می دهد . در سقف های چوبی میتوان با استفاده از هالوژن ها و لوسترهای خاص نورپردازی خاصی داشت .

میتوان از اکسسوری های چوبی در دکوراسیون داخلی استفاده کرد و از حس ناب چوب لذت برد .

یک ویلای چوبی در مقابل اجرای تاسیسات برای شما محدودیت ایجاد نمی کند . و به راحتی میتوان تاسیسات گرمایشی و سرمایشی را استفاده کرد .

View this post on Instagram

اگر ویدیوی قبلی رو ندیدید اول بیینید و بعد بیاید سراغ این نمونه ها! رفقا سلام ما هر جای دنیا باشیم ، پست واسه شما فراموش نمیشه،شک نکنید… در راستای پست قبل که در مورد معماری روستیک بود توی این پست ۱۰ نمونه از این سبک رو براتون به اشتراک میزاریم تا باهاش بیشتر اشنا بشید. شما چیزی از شبک روستیک توی خونتون دارید؟؟؟ لطفا فالو و کامنت فراموش نشه… هر سوالی هم داشتید توی کامنتا بپرسید 🌹🌹🌹 #🌹 #معماری #معمار #روستیک #طراحی_داخلی_روستیک #طراحی_داخلی #معماری_روستیک #معماری_روستایی #طبیعت #دکوراسیون #دکوراسیون_داخلی #آموزش_دکوراسیون

A post shared by Pedram tajvidi/پدرام تجویدی (@pedramtajvidi) on

 

مقابله با حشرات در ویلای چوبی

یک باور اشتباه وجود دارد که ویلاهای چوبی مقابل حمله موریانه ها قارچ ها و حشرات میرسنند . و افرادی میگویند با اشباع کردن چوب میتوان جلوگیری کرد . ولی این کار باعث افزایش هزینه می شود . اتصالات چشب و چوب را ضعیف میکند . در اینجا باید بگوییم که برای مثال چوب روس به علت مقاومت بالای آن گزینه مناسب برای ساخت ویلای چوبی است و در برابر خطرات مقاومت بالایی دارند . و قطع ارتباط مستقیم ستون و دیوار با خاک  به وسیله نانو عایق ها میتوان از هزینه های اضافی مثل اشباع کردن چوب جلوگیری کرد .

 

 

طراحی و ساخت ویلا چوبی در جنگل

 

طراحی ویلا چوبی حمام

 

 

طراحی ویلا چوبی بالکن

 

طراحی و ساخت ویلا چوبی مدرن

 

جهت مشاوره طراحی خود با ما تماس بگیرید

 

منابع:

https://www.pinterest.com/pin/482025966367167607/

https://www.pinterest.com/pin/415808978091352668/

https://www.pinterest.com/pin/235594624229098651/

https://www.pinterest.com/pin/567453621798826530/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *