بازسازی بالکن و طراحی تراس

طراحی تراس

بازسازی تخصص ماست ..

بازسازی بالکن و طراحی تراس

وجود بالکن در خانه های امروزی یک اپشن و جز ویژگی های مثبت خانه ها به حساب می اید . به علت متراژ بسیار کم ، بازسازی بالکن و طراحی  تراس  ها دچار مشکل می شود . اما باید گفت کافی است مقداری سلیقه به خرج دهیم تا یک فضای کاربردی و زیبا داشته باشیم .

View this post on Instagram

حیف هوای خوب فصل بهار و تابستون رو از دست بدیم🌾🤍 بهترین گزینه تراس خونه هامونه ، باید دست بکار بشیم و یه تغییر اساسی به تراس خونه هامون بدیم💪 چیدمان و بازسازی تراس کار سختی نیست کافی یه کم سلیقه به خرج بدیم و از مبلمان درست استفاده کنیم✅ اینکه تراسمون هم کوچیکه اصلا دلیل خوبی نیست برای عدم استغاده مفید ازش❌ کافی درست طراحی بشه📐📏 برای مشاوره طراحی و بازسازی میتوانید از طریق دایرکت و شماره تماس با ما در تماس باشید. Www.pedramtajvidi.com 09126604675 #طراحی_تراس_و_بالکن #طراحی_تراس #تراس #تراس_سبز #بالکن #بالکن_خونه #بالکن_تراس #بازسازی_خانه #معمار

A post shared by Pedram tajvidi/پدرام تجویدی (@pedramtajvidi) on

استفاده از پوشش گیاهی باعث می شود جلوه خاصی به تراس داده شود . در تراس های بسیار کوچک که امکان استفاده از گلدان های متعدد وجود ندارد میتوان از گیاهان روند روی یک بخش دیوار تراس با نرده تراس فضای سبزی به تراس خود اضافه کنیم .

اگرعرض بالکن شما کوچک بود و امکان وجود صندلی نبود میتوان از بالشتک های نشیمن استفاده کرد . در واقع با این کار میتوانید فضای دنج برای مطالعه کتاب درست کنید .

بعضی ها از تراس خود فقط برای لباس خشک کردن استفاده می کنند . باید گغت میتوان از فضای تراس خود لذت ببرید . با استفاده از رخت اویزهای که تاشو هستند و روی نرده تراس نصب می شوند میتوان از فضای تراس استفاده بهینه کرد .

بازسازی بالکن

نکات طراحی

کف بالکن یکی از عناصری از بالکن هست که در طراحی فراموش می شود . میتوان با استفاده از حصیر های بافت یک بافت سنتی به کف بالکن خود بدهید .

گزینه ای که مناسب کف بالکن هست و هزینه کمی هم دارد چمن مصنوعی است که بسیار شیک و مدرن است .

گزینه دیگری که برای کف بالکن مناسب است استفاده از استیکرها می باشد که میتواند کف سازی را با کمترین هزینه تغییر دهید .

 

اگر بالکن شما دارای فضای بزرگ یا متوسطی می باشد حتما با چیدمان میز و صندلی میتوان صبحانه و عصرانه هایی دلچسب در یک بالکن زیبا و دلنشین خواهید داشت .

استفاده از شلف های دیواری میتواند امکان اینکه دکوری ها رو به فضای بالکن خود اضافه کنید به وجود می اورد .

طراحی تراس

گزینه  دیگر که میتواند در طراحی بالکن شما بسیار چشم نواز باشد استفاده از ریسه های نوری است که با نصب این نوع ریسه ها روی بخشی از دیوار یا نرده میتواند نور های رنگی به فضای خود اضافه کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *