بازسازی نشیمن منزل

طراحی نشیمن

بازسازی تخصص ماست..

بازسازی نشیمن منزل

 

 با رسیدن فصل بهار و طولانی شدن روز افراد وقت بیشتری در نشیمن می گذرانند . افراد سعی بر تغییر نشیمن دارند . بازسازی نشیمن منزل جز قسمت هایی از خانه می باشد که باید بسیار اصولی طراحی بشود .

بازسازی نشیمن

وقتی تصمیم به بازسازی میگیرید

وقتی تصمیم به بازسازی نشیمن میگیرید باید ابتدا خواسته های خود را نسبت متراژ لفضای خود بر روی کاغذ بنویسید . مرحله بعدی این است که اگر تاسیسات یا سیم کشی از نشیمن عبور کرد است بررسی شوند که از صحت و سلامت انها اطمینان خاطر حاصل شود . این نکته در بازسازی بسیار مهم است . زیرا شما اگر فقط به ظاهر بپردازید بعدا دچار مشکل خواهید شد و تمامی زحمات و خرج های شما بیهود خواهد شد .

بازسازی و طراحی نشیمن

اصول طراحی نشیمن

یکی از اصولی که در طراحی نشیمن باید به ان رعایت کرد استفاده از پالت رنگی مناسب است . بعد از انتخاب سبک مورد نظر برای منزل خود (سبک کلاسیک ، سبک مدرن ، مینیمال ، روستیک و …) میتوانید نصبت به اصول ان سبک پالت رنگی مورد علاقه خود را انتخاب کنید .

نکته ای که باید بسیار به ان توجه کنید در انتخاب رنگ ها اصول ۶۰  ۳۰  ۱۰ می باشد .

https://www.instagram.com/p/B-ceBQkDsrN/

 

چیدمان در نشیمن بسیار امری مهم است . فاصله مبل باید با تلوزیون حتما اصولی باشد . استفاده از فرش با ابعاد مناسب در فضای نشیمن . استفاده از لکه های رنگی گلدان که به فضا روح میبخشد . تابلوها و بشقاب های دکوراتیو میتواند در دیزاین نشیمن به شما کمک کند .طراحی نشیمن

اگر میخواهید نشیمن گرمی داشته باشید حتما سعی کنید پرده پنجره را نازک انتخاب کنید تا نور به راحتی به فضای شما راه یابد . نور خورشید به فضای شما انرژی میبخشد .بازسازی نشیمن مدرن

دیوار پشت تلوزیون میتواند به فضای شما جلوه ی خاصی ببخشد . برای داشتن بهترین زاویه دید در اتاق آن را در جلوی اتاق و یا در مرکز قرار دهید تا افراد بتوانند از هر گوشه اتاق به راحتی به تماشای ان بپردازند . تلوزیون در نشیمن را میتوان در بین قفسه هایی از دکور های زیبا یا اکسسوری و یا کتاب  یا دو تابلو مینیاتور ارزشمند جایگذاری کرد .

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *