بازسازی اشپزخانه

بازسازی اشپزخانه مدرن

بازسازی تخصص ماست..

بازسازی اشپزخانه

اشپزخانه فقط محلی برای پختن غذا نیست . چون افراد خانواده ساعات طولانی در فضای اشپزخانه به سر میکنند . پس باید فضا ی آن دارای اصولی باشد که مکانی بهینه داشته باشیم . بازسازی اشپزخانه  بسیار با دقت باید انجام شود .بازسازی اشپزخانه کلاسیک

بازسازی در اشپزخانه باید خیلی با احتیاط و در نظر گرفتن همه عوامل صورت گیرد . تاسیسات و تهویه و لوله کشی در بازسازی جز اولین گزینه ها می باشد که باید بررسی شود . اگر مواردی که ذکر شد مورد توجه قرار نگیرد باعث می شود بازسازی شما بیهود باشد و افزایش هزینه برای شما خواهد داشت .

بازسازی اشپزخانه طراحی کلاسیک

بعضی از افراد دوست دارند فضایی به اسم مطبخ داشته باشند که فضای ظرف شویی و پخن و پز در ان فضا قرار بگیرد . که به علت کوچک بودن مطبخ ها باید اصولی و کاربردی طراحی شود .

بازسازی اشپزخانه مدرن

طراحی اشپزخانه

با هزینه بسیار کم میتوان اشپزخانه را تغییر داد وزیبا کرد و رنگ کردن دیوار اشپزخانه ، استفاده از رنگ نه تنها محیط دل نشین می شود بلکه روی فضای کل خانه تاثیر مستقیم دارد . بعضی از سایت ها نوشته اند که هیچ اصولی برای رنگ اشپزخانه وجود ندارد این حرف بسیار غلط و از بی اطلاعاتی افراد سرچشمه می گیرد .

 

در اینجا باید ذکر کرد اشپزخانه باید دارای رنگ هایی باشد که باعث افزایش اشتها شود که گروه رنگی گرم این وظیفه را بر عهده دارد و این گروه به شما انرژی و سر زندگی خواهند داد . استفاده از لکه رنگی از رنگ های سرد باعث می شود شما آرامش در فضای خانه خود داشته باشید . و ترکیب ان دو گروه رنگی در اشپزخانه با رنگ های خنثی سفید و طوسی باعث چشم نواز شدن فضا و تقسیم انرژی در فضای اشپزخانه شما می شود .

 

مشاوره رایگان

افراد برای اینکه هزینه زیادی نکند و خواستار تنوع در اشپزخانه هستند میتوانند با استفاده از رنگ در های چوبی کابینت خود را رنگ کنند و یا با برچسب های کابینت کابینت های خود را تغییر شکل دهند .

بازسازی اشپزخانه سوپرمارکت

اصول رعایت شده در اشپزخانه

یکی از مواردی که در طراحی اشپزخانه باید رعایت کرد رعایت اندازه های استاندارد بین کابینت ها و فضاهای داخلی کابینت ها می باشد . عرض راه رو یا پیش خوان اشپزخانه باید حداقل ۰۶/۱ متر باشد  . راه های عبور حداقل باید ۹/۰ متر باشد.

بازسازی طراحی اشپزخانه

مثلث کار

رعایت مثلث کار در اشپزخانه باعث می شود کار در اشپزخانه بسیار راحت باشد . یعنی ارتباط بین یخچال گاز سینک

به صورت مثلثی باشد که نزدیک به هم باشند . تا بهره وری افراد سریعتر و بیشتر باشد .

https://www.instagram.com/p/B8s9thbDHxP/

منابع

https://www.pinterest.com/pin/744149538416160156/

https://www.pinterest.com/pin/517773288412223318/

https://www.pinterest.com/pin/370069294380625052/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *