بازسازی اتاق خواب

بازسازی اتاق خواب و طراحی

بازسازی تخصص ماست..

بازسازی اتاق خواب

وقتی شما تصمیم به بازسازی اتاق خواب خود میگیرید باید به موارد متعددی توجه کنید .اتاق خواب بستگی به نوع استفاده ای انواع مختلفی دارد . اتاق خواب والدین که به اتاق مستر معروف است .

اتاق خواب نوزاد ، اتاق خواب کودک ، اتاق کار ، اتاق خواب مهمان .ابتدا نوع کاربری اتاق باید در نظر گرفته شود و بعد تصمیم به باسازی آن گرفت .

بازسازی اتاق خواب

بازسازی مدرن

بازسازی اتاق

در بازسازی یک اتاق باید نور چک شود . یعنی اگر نور اتاق کافی نیست باید گنجره بزرگ شود و اگر مطابق قوانین نیست و لطمه نمای ساختمان میزند باید در طراحی با نورهای مصنوعی تامین نور کرد .

باسازی مستر

نکته دیگری که باید در نظر گرف در اتاق خواب تعویض پنجره های قدیمی و دوجداره کردن آن برای کنترل انرژی در اتاق این کار صورت میپذیرد .

در بازسازی اتاق خواب باید به کفسازی توجه کرد . از استفاده از سنگ سرامیک در فضای اتاق خواب بپرهیزید . در واقع کف سازی اتاق خواب باید به گونه ای باشد که فضا را گرم کند . استفاده از پارکت و موکت برای کف اتاق پیشنهاد می شود .

بازسازی اتاق خواب خاص

طراحی اتاق خواب

قرار دادن وسایل صوتی تصویری مانند تلوزیون بهتر است در اتاق خواب نباشد مگر اتاق خواب های مستر و بزرگ به دلیل اختلال در خواب و آرامش فرد در اتاق .

بازسازی اتاق کوذک

محل قرار گیری تخت می بایست در دکوراسیون اتاق خواب به صورتی باشد که قسمت بالایی تخت در معرض دید نباشد .

نکته ی دیگری که باید به آن توجه کرد بهتر است مکان قرار گیری تخت در زیر پنجره نباشد .

بازسازی اتاق خواب و طراحی اتاق خواب

برای کنار تخت خواب در طرفین از پاتختی استفاده کنید اما توجه کنید محل قرار گیری تخت خواب یا پا تختی مانع باز شدن کامل درب نگردد .  

از اویختن دیوار کوب ها تابلوها یا لوستر های سنگین بالای تخت یا دیوار کناری تخت خواب برای مسایل امنیتی موقع زلزله بپرهیزید .

بازسازی اتاق خواب کودک

منابع:

https://www.pinterest.com/pin/722827808930585276/

https://www.pinterest.com/pin/803329652266865408/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *