اصول دکوراسیون داخلی منزل

اصول دکوراسیون داخلی منزل | طراحی و اجرای ویلا ، بازسازی آپارتمان در تهران و کرج ، بازسازی ساختمان اداری

در این مقاله به اصول دکوراسیون داخلی منزل خواهیم پرداخت. استودیو طراحی ساخت تجویدی با به روز ترین متد، بازسازی شرکت ، طراحی و اجرای ویلا در کردان ، بازسازی آپارتمان و ساختمان اداری در کرج و تهران با بهترین کیفیت پروژه‌های شما را پیش از ساخت و صرف هزینه به واقعی ترین شکل ممکن به شما نمایش می‌دهد.

اصول دکوراسیون داخلی منزل

اگر می‌خواهید محیط منزل شما خاص و منحصر به فرد باشد باید اصول آن را رعایت کنید تا محیط زیبا و کاربردی داشته باشید. اصول دکوراسیون داخلی منزل ابتدا باید اول اندازه گیری کرد بعد اقدام به خرید برای چیدمان کرد. بازسازی آپارتمان خود را به ما بسپارید.

اصول دکوراسیون داخلی منزل | طراحی و اجرای ویلا ، بازسازی آپارتمان در تهران و کرج ، بازسازی ساختمان اداری

اگر سبک خانه و سلیقه‌ی خود را هنوز مشخص نکردید هیچ اقدامی نکنید، زیرا آن وقت یک خانه آشفته از لحاظ سبک و رنگ خواهید داشت.

دکور

مینیمال

استفاده از رنگ روشن در اتاق خواب یکی از بهترین راهکارهای تشخیص این سبک است، اما به این معنا نیست که اگر در اتاق خوابی از رنگ سفید استفاده شده بود قطعا اتاق با سبکی مینیمال طراحی نشده است و باید به نکاتی توجه کرد.

بازسازی ساختمان اداری
در کنار رنگ سفید دیواری بدون الگو به همراه قاب عکس با نقاشی میانه به شرطی که دیوار را از سادگی دور نکند و باعث ایجاد زاویه دید شلوغ نشود.
 پنجره، پرده مناسب (پرده های نازک مثل تور سفید) و رنگ بندی درست، از دیگر نکات قابل توجه در اتاق خواب با سبک مینیمال می‌باشد. اولویت ما در طراحی، استفاده از نور طبیعی است اما برای تامین نور در شب، استفاده از نورهای مسطح که غیر مستقیم هستند که با بلاکر تابیده می‌شوند.

بازسازی ساختمان اداری

مدرن

ما دارای دو هویت مدرن و پست مدرن هستیم، در گذشته اگر چیزی مد می‌شد مثلا لباس بعد از مدتی به اصطلاح از مد می‌افتاد اما بعد از مدتی دوباره مد می‌شد.  اما برای این که چنین معضلاتی دیگر پیش نیاید، صاحبان سبک در هنر زمان را به دو بخش تقسبم کردند.

از اوایل قرن بیست میلادی سبک مدرن سبکی نوپا و جدید نام گرفت و باقی این دسته بندی  قبل از تاریخ را پست مدرن نام گزاری کردند. بخش اول مثل کودکی نوپا و بخش دوم با دوام و ماندگار در تاریخ نام گرفت، ولی همچنان از این سبک استفاده می‌شود و خواهان زیادی دارد. 

دکورمدرن

رنگ سفید رنگ ذهن‌های روشن است که بسیار پر طرفدار است و دعوت کنندگی بالایی دارد، مخصوصا فصل تابستان بسیار متقاضی دارد زیرا نور آفتاب را به طور مستقیم به داخل خانه می آورد. در سبک مدرن برای دیوارها و سقف بسیار توصیه می‌شود ، در سبک مدرن رنگ تیره جایی ندارد و بیشتر از رنگ‌های بی حال و خنثی استفاده می‌شود. رنگ انتخابی ما اگر از رنگ‌های تیره باشد، دیگر نیازی به انعکاس نور نیست و در حالت کلی رنگ نباید در تضاد با فضا باشد.

اصول دکوراسیون داخلی منزل ، طراحی و اجرای ویلا در کردان ، بازسازی آپارتمان

اصول دکوراسیون داخلی منزل لاکچری

بعضی افراد بر این باور هستند که خانه لاکچری مستلزم این است که حتما باید از سبک کلاسیک استفاده کرد، اما این طرز تفکر اشتباه است. در بالا توضیح دادیم منظور از لاکچری بودن اجناس و مبلمان گران قیمت و دارای ارزش مالی است نه این که یک مبل طلایی کلاسیک . بازسازی آپارتمان و ساختمان اداری خود را به ما بسپارید.

اصول دکوراسیون داخلی منزل | طراحی و اجرای ویلا ، بازسازی آپارتمان در تهران و کرج

استفاده از سنگ‌های طبیعی د رخانه‌های لاکچری باعث می‌شود کفسازی خاص و منحصر به فردی را داشته باشد.
دیزاین خانه لاکچری ایرانی می‌تواند، با تابلوهای مینیاتور، فرش‌های دستبافت، مبلمان معرق، منبت و ظروف نقره تعریف شود.

 طراحی و اجرای ویلا در کردان
برای دیوار پوش‌ها می‌توان از مخمل کوب‌ها استفاده کرد یا اگر به سبک دیزاین داخلی منزل متناسبت داشته باشد می‌توان از پتینه کاری استفاده کرد.

بازسازی آپارتمان در تهران و کرج
در خانه‌های لوکس معمولا از استخر سرپوشیده استفاده می‌کنند که معمولا منحصر به فرد فضا طراحی می‌گردد . در واقع در دیزاین خانه‌های لوکس و لاکچری باید تمامی امکانات فراهم باشد.
استفاده از گلدان و گیاهان می‌تواند به این فضاها جلوه‌ی بی‌نظیری ببخشد.
معمولا در طراحی خانه‌های لوکس می‌توان نیم طبقه اضافه کرد یا دوبلکس طراحی کرد که بسیار تاثیر گذار است.

اصول دکوراسیون داخلی منزل | طراحی و اجرای ویلا ، بازسازی آپارتمان در تهران و کرج

رنگ

رنگ در طراحی دکوراسیون داخلی مسکونی یکی از مهم ترین عواملی است که به فضا روح می‌بخشد. در واقع یک دکوراسیون صحیحی و اصولی به دانش عمیقی از رنگ‌ها وابسته است. وقتی افراد، روانشناسی رنگ‌ها را بدانند در واقع فضایی را طراحی خواهند کرد که با روحیه شما و شخصیت شما هم خوانی دارد.

متریال

لازم نیست تمام دیوارها یک دست رنگ شوند یا بالعکس لازم نیست همه دیوارهای خانه کاغذ دیواری شوند، باید به طور خاص دیوارهایی انتخاب کرد برای کاغذ و رنگ و یا حتی پتینه باشد.
چوب را هرگز فراموش نکنید، در دکوراسیون چوب می‌تواند گرمای خانه شما را تامین کند.
اگر کودک یا نوزاد دارید حتما از استیکرهای کودکانه و خلاقانه در اتاق کودک خود استفاده کنید.
هیچ وقت به عکس‌های گوگل یا پینترست اعتماد نکنید، همه عکس‌هایی که شما می‌بینید کاربردی نیستند. نکته مهم در دکوراسیون این است که از یک مبلمان یا طراحی استفاده کنید که بتوان از آن عملکرد گرفت. در واقع اگر وسیله‌ای در خانه شما وجود دارد که جنبه تزیینی، کاربرد عملکردی ندارد، در واقع از نظر فنگ شویی انرژی خانه شما را دارد می‌گیرد.
استفاده از فرش: هیچ وقت فرش را کنار نگذارید، فرش ایرانی یا فرش‌های فانتزی می‌توانند بافت به فضای شما ببخشد.

https://www.instagram.com/p/CAp_1Fpj_mJ/

استودیو طراحی ساخت تجویدی با به روز ترین متد، بازسازی شرکت ، طراحی و اجرای ویلا در کردان ، بازسازی آپارتمان و ساختمان اداری در کرج و تهران با بهترین کیفیت پروژه‌های شما را پیش از ساخت و صرف هزینه به واقعی ترین شکل ممکن به شما نمایش می‌دهد.

 

منابع تصاویر :

https://www.google.com/search?q=modern+interior+design&sxsrf=ALeKk00n5jV8YCnoLKBK8j-cbJeY70wf0g:1597216568804&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwjQxdmxj5XrAhWSlqQKHXTsCH8Q_AUoAXoECA4QAw&biw=1920&bih=1089#imgrc=H2mJFNpOEVhcaM&imgdii=Kja-H73mjY6lQM

https://www.pinterest.com/pin/532339618456031671/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *