طراحی باغ ویلا ساده

طراحی باغ ویلا ساده | بازسازی و نوسازی آپارتمان ، طراحی و اجرای ویلا در تهران و کرج

در این مقاله به طراحی باغ ویلا ساده خواهیم پرداخت. استودیو طراحی ساخت تجویدی با به روز ترین متد، طراحی و اجرای ویلا ، نوسازی و بازسازی آپارتمان و ساختمان اداری در کرج و تهران با بهترین کیفیت پروژه‌های شما را پیش از ساخت و صرف هزینه به واقعی ترین شکل ممکن به شما نمایش می‌دهد.

طراحی باغ ویلا ساده

بعضی افراد وقتی اقدام به طراحی باغ ویلا ساده می‌کنند، نظر بر این دارند که طراحی باغ ویلا به ساده‌ترین حالت طراحی شود، ولی این سادگی باید تعریف اصولی داشته باشد. سبک مینیمال و مدرن می‌تواند این توقع از سادگی را برآورده کند.

طراحی باغ ویلا ساده | بازسازی و نوسازی آپارتمان و ساختمان اداری ، طراحی و اجرای ویلا در تهران و کرج

پتانسیل و ایده‌های زیادی برای طراحی حیاط یک ویلا باغ وجود دارد.

نوسازی

 عناصر طبیعی مانند بوته‌ها درختان و استفاده از المان‌های هنری در محوطه باغ، می‌تواند به بسته شدن یک منظر زیبا کمک کند.

بازسازی آپارتمان و ساختمان اداری

سادگی را چه زمانی خواهیم به دست آورد؟ زمانی که از متریال‌های پیچیده و طراح‌های پیچیده استفاده نکنیم همه چیز بسیار کاربردی و عملکردی طراحی می‌شود و از جزییات پرهیز می‌شود.

طراحی و اجرای ویلا

استفاده از حوض‌های کوچک مربع و یا استفاده از آب، می‌تواند به این سادگی کمک کند.

طراحی باغ ویلا ساده | بازسازی و نوسازی آپارتمان ، طراحی و اجرای ویلا در تهران و کرج

در طراحی حیاط باید به اطلاعات اقلیمی توجه کرد، ایجاد نقطه کانونی، مسیریابی عناصر مورد نیاز برای طراحی حیاط عواملی است که با توجه به فضا می‌توان حیاط را به بهترین نحو طراحی و اجرا کرد.

از تاثیر درختان و پوشش گیاهی غافل نشوید، به تناسبات رنگ گیاهان و مصالح ساختمانی توجه بیشتری کنید، ترکیب رنگ قهوه‌ای با رنگ سبز درختان می‌تواند بسیار چشم نواز باشد. سعی کنید کف پوش و سنگ‌های باغ را با توجه به طیف رنگی اطراف آن انتخاب کنید.

View this post on Instagram

به همین راحتی؟؟؟؟ نه حداقل ….. زمان برد(جای خالی رو تو پر کن) . . . . . . . . با یکم خلاقیت و البته هزینه حتی یه بیابونو‌‌ میشه تبدیل به یه بهشت کرد…فقط کافیه اصول کار رو بدونی و براش زحمت بکشی… اون موقست که میشه بشینی و از نتیجه کار لذت ببری… . . . . . به نظرت چقدر زمان برده این کار؟ . . . . برای پروژه های بازسازی به دایرکت مراجعه کنید . . . . #استخر #بازسازی_استخر #بازسازی_منزل #بازسازی_باغ_ویلا #معماری_ #معماری_مدرن #معماری_استخر

A post shared by tajvidi_arch/پدرام تجویدی (@pedramtajvidi) on

نکته قابل توجه در طراحی باغ ویلا سنتی، استفاده از شیشه‌های رنگی است که فضای داخلی را تلطیف می‌کند.

از انتخاب نوع مبلمان گرفته تا اجرای صحیح استخر، یکی از مهم‌ترین عناصری است که در طراحی باغ ویلا به آن باید توجه کرد. طراحی فضای دورهمی برای نشستن در فضای سبز است که می‌توان از مبلمانی از جنس چوب آموینیوم استیل ضد زنگ استفاده کرد. در بعضی از طراحی باغ ویلا با تعبیه آتش دان، فضای صمیمی دور آتش نیز طراحی می‌شود.

استودیو طراحی ساخت تجویدی با به روز ترین متد، طراحی و اجرای ویلا ، نوسازی و بازسازی آپارتمان و ساختمان اداری در کرج و تهران با بهترین کیفیت پروژه های شما را پیش از ساخت و صرف هزینه به واقعی ترین شکل ممکن به شما نمایش می‌دهد.

منابع تصاویر :

https://www.pinterest.com/pin/254734922656263116/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *