دیزاین نشیمن

دیزاین نشیمن | اجرای ویلا در کردان ، بازسازی شرکت و ساختمان اداری در تهران و کرج ، استودیو طرح و ساخت تجویدی

در این مقاله به دیزاین نشیمن خواهیم پرداخت.  استودیو طرح و ساخت تجویدی با به روز ترین متد، بازسازی شرکت ، طراحی و اجرای ویلا در کردان ، بازسازی آپارتمان و ساختمان اداری در کرج و تهران با بهترین کیفیت پروژه‌های شما را پیش از ساخت و صرف هزینه به واقعی ترین شکل ممکن به شما نمایش می‌دهد.

دیزاین نشیمن

یکی از مهم‌ترین فضای هر خانه نشیمن است، دیزاین نشیمن شیک و جذاب دارای اهمیت زیادی می‌باشد. از نکات حائز اهمیت در این فضا، نور مناسب پذیرایی – طراحی و انتخاب مبلمان مناسب فضا – وسایل تزیینی مناسب – مدل های پرده مختص فضا – کاربرد درست رنگ ها در کنار هم می‌باشد.

دیزاین نشیمن | اجرای ویلا در کردان ، بازسازی شرکت و ساختمان اداری در تهران و کرج

نشیمن شیک

ایجاد پنجره‌هایی با ابعاد مناسب یا نورگیری های سقفی برای نورگیری درست فضا، از نکات قابل اهمیتی است که می تواند به دیزاین نشیمن ما کمک کند. نور یکی از فاکتورهای اصلی ما می‌باشد و باعث دلنشین تر شدن فضای نشیمن ما خواهد شد.

استودیو طرح و ساخت تجویدی

از دیگر نکات نشیمن، طراحی و انتخاب مبلمان مناسب فضا است که امروزه به آن توجه بسیاری می‌شود. استفاده از گیاه در نشیمن باعث ایجاد سرزندگی می‌شود، اگر امکان استفاده از گیاهان طبیعی را در منزل ندارید گیاهان مصنوعی گزینه مناسبی برای شما می‌باشد.

امروزه استفاده از کاغذهای دیواری بسیاری رواج پیدا کرده است و انتخاب اصولی کاغذ دیواری به زیبایی و جلوه بخشی مبلمان نیز بسیار کمک می‌کند.

استودیو طرح و ساخت تجویدی

رنگ نشیمن

با توجه به روحیه افراد خانه، انتخاب رنگ نشیمن بسیار مهم است. امروزه استفاده از رنگ های خنثی در کنار رنگ های نارنجی، زرد و مرجانی رایج شده است که توجه اغلب افراد را به خود جلب می‌کند.

View this post on Instagram

. پوستر ها اینجا طرفدار دارن؟ . . . . . . یکی دو تا از کار ها داره به مرحله کاغذ دیواری و پوستر میرسه…به محض رسیدن به این مرحله آموزش نصبشون رو براتون تولید و پست میکنیم…. 🟡🔵🟡🔵🟡🔵🟡🔵🟡🔵 شما ها طرفدار رنگ و نقاشی هستید یا کاغذدیواری و پوستر؟؟؟ 🔵🟡🔵🟡🔵🟡🔵🟡🔵🟡 برای سفارش پروژه های بازسازی با ما تماس بگیرید: دایرکت اینستاگرام ۰۹۱۲۶۶۰۴۶۷۵ www.pedramtajvidi.com ❌🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹❌ #معماری #کاغذدیواری_مدرن #کاغذدیواری #کاغذدیواری_لاکچری #نصب_کاغذدیواری #پوستر_دیواری #طراحی_داخلی #بازسازی_ساختمان #بازسازی_منزل

A post shared by tajvidi_arch/پدرام تجویدی (@pedramtajvidi) on

نشیمن پارکت چوب

طراحی داخلی

اگر به دنبال طراحی نشیمنی خاص و دراماتیک هستید، استفاده از اکسسورری و المان‌هایی با رنگ مشکی در کنار طلایی یا رزگلد بهترین گزینه است. 

دیزاین مینیمال نشیمن

همچنین اگر به دنبال گرمی بخشیدن در این فضا هستید، استفاده از پارکت‌های چوبی بهترین راهکار است.

زیرا این کفپوش ها برای کودکان نیز مناسب است، اما اگر مایل به استفاده از سرامیک یا کفپوش های سنگی هستید انتخاب فرش مناسب فراموش نشود.

مینیمال نشیمن

در این فضا برای ایجاد صمیمیت، استفاده از سقف های کاذب توصیه می‌شود.

نشیمن با یک نفر خاص

برای  خانه های امروزی مبلمان های مدرن یا ال شکل پیشنهاد خوبی است، زیرا نسبت به جایی که اشغال می‌کند جای بیشتری را برای نشستن برای ما فراهم می‌کند.

دیزاین نشیمن | اجرای ویلا در کردان ، بازسازی شرکت و ساختمان اداری در تهران و کرج

استودیو طرح و ساخت تجویدی با به روز ترین متد، بازسازی شرکت ، طراحی و اجرای ویلا در کردان ، بازسازی آپارتمان و ساختمان اداری در کرج و تهران با بهترین کیفیت پروژه‌های شما را پیش از ساخت و صرف هزینه به واقعی ترین شکل ممکن به شما نمایش می‌دهد.

منابع تصاویر :

https://www.pinterest.com/pin/360358407683025642/

https://www.google.com/search?q=LIVINGROOM&tbm=isch&ved=2ahUKEwip4Ifbsf7qAhWU_4UKHdoDBpkQ2-cCegQIABAA#imgrc=FtIbdz9LJAgX5M

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *