طراحی نمای متحرک ساختمان

نمای متحرک

امروزه سازنده های ساختمان به دنبال خاص بودن نماهای ساختمان خود هستند . این خاص بودن با مجسمه و گنبدهای کلاسیک شاید تامین شود ولی بهتر است نمایی پویا داشته باشیم . طراحی نمای متحرک ساختمان چند سالی است است وارد بازار طراحی نمای ایران شده است .

از ویژگی های نمای متحرک مییتواند به این ذکر کرد که وقتی نمایی متحرک باشد ساختمان شما پویا است و افراد میتواند بر روی نمای ساختمان تاثیر گذار باشد . اقلیم میتواند روی نوع نمای ساختمان تاثیر گذار باشد . کاربری فضا میتواند روی نمای ساختمان تاثیرگذار باشد . برای اینکه بیشتر متوجه بشوید پیشنهاد می کنم ویدیو زیر را ببینید .

 

 

هزینه نمای متحرک

شاید یک معمار به سازنده و کارفرما نمای متحرک پیشنهاد بدهد . اولین چیزی که کارفرما به آن فکر کند هزینه زیاد است .  باید گفت که نمای متحرک هزینه زیادی ندارد شما میتوانید یک نمای پویا و متحرک داشته باشید و هزینه کمی نسبت به نماهای سنگی کرده باشید .

داشتن نمای خاص قطعا اولین چیزی است که در ساختمان شما چشمگیر است و قطعا رابطه مستقیم با قیمت واحدهای شما دارد. پس با فکر کردن به طراحی نمای متحرک ساختمان میتوانید از تمامی لحاظ به ساختمان خود ارزش بدهید .

حتما بخوانید : طراحی نمای مدرن

 

 استودیو طراحی و ساخت تجویدی دوست داره لباس زیبای ساختمان شماست . و اهداف این مجموعه رضایت کارفرما و داشتن نمای خوب و چهره ی شهری زیباتر است . میتوانید با مشاوره رایگان در هرجای کشور ایران هستید طراحی نمای ساختمان شما به صورت غیر حضوری انجام پذیرد . نمایی پویا و خاصی داشته باشید.

تماس با ما

 

نکته ای که باید به آن توجه کرد در طراحی نمای استفاده نکردن از عناصر متعدد است . حفظ سادگی در نما باعث جذابیت نما می شود . طراحی نمای ساده اگر دارای حداقل عناصر باشد وقتی تناسب و کیفیت طراحی دارا باشد خیلی زیبا تر و مفهمومی از یک نمای شلوغ که تعدد عناصر بی ربط و در هم ریخته است.

https://www.instagram.com/p/B8mA_qLDsZ8/

نمای متحرک در شانگهای

طراحی نمای متحرک

منابع:

https://www.pinterest.com/pin/723179652643844147/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *