گالری ما

اطلاعات تماس

نمونه کارهای طراحی داخلی

طراحی داخلی

یک فضا مهم ترین بخش ایجاد و ساخته شدن آن است…

فضایی را در نظر بگیرید که نور و رنگ و سبک همخوان و هماهنگ و مناسبی نداشته باشد.این فضا میتواند باعث تکدر خاطر شما شده و ایجاد مزاحمت فکری برای شما داشته باشد…همچنین در مواردی دیده شده که پروژه هایی که جهت سرمایه گزاری خریداری شده و به فروش نمیرسیدند و با یک آلبوم طراحی طراحی داخلی بدون اجرای آن با قیمتی بسیار مناسب فروخته شده اند.

ویلا سنتی در کردان
ویلا آجری کردان
طراحی داخلی سنتی
داحلی پروژه ویلا آجری کردان

کابینت مدرن
طراحی داخلی مسکونی ، هشتگرد

در طراحی فضاهای منزل مهمترین مساله علاوه بر سلیقه ، دانش معماری و دکوراسیون بسیار مهم است . چرا که، ترکیب رنگ ها و تناسب سبک ها همگی جز لاینفک دیزاین شما است.

تغییر دادن فضای داخلی با طراحی داخلی دو مساله متفاون و جدا از هم است.تغییر یک فضا از هر کس بر میآید .اما نمیتوان گفت تمام نکات اصولی رعایت شده و میتواند فضایی عالی را به شما بدهد.پس برای طراحی داخلی شما نیاز به یک تیم متخصص دارید تا بتوانید فضایی بسیار زیبا،شیک و مناسب را داشته باشید.

طرح داخلی ویلا مدرن
طراحی داخلی ویلا شرکا
طراحی داخلی مینیمال
طراحی داخلی ویلا

معمار داخلی یا طراح دکوراسیون‌ داخلی؟

طراح دکوراسیون داخلی فردی است که با ست کردن رنگ ها و متریال ها با هم به شما متریال مورد نظر خودش را میفروشد. اما معمار داخلی کسی است که با توجه به نیاز های شما از نظر روحی ، جسمی ، سن و سال ، خواسته ها ، نوع و دیدگاه خانواده و خیلی جهات دیگر فضای مختص به شما را‌طراحی میکند. فضای طراحی‌شده با توجه به نیاز های شما کار شده و شما میتوانید از آن لذت ببرید . یک معمار داخلی برای سود فروش متریال خود برای شماطراحی نمیکند. او باید روانشناسی و جامعه شناسی و رنگ شناسی و معماری بداند تا بتواند فضای مناسب برای شما و خانواده شما ایجاد کند.

طراحی داخلی ویلا
فضای داخلی پروژه رودهن
طراحی داخلی ویلا
بازسازی ویلا رودهن
طراحی داخلی ویلا رودهن
داخلی ویلا رودهن

طراحی داخلی مغازه ، پروژه هنرمرد ، تهران ، معین مال

طراحی داخلی مغازه

طراحی مغازه

پروژه هنرمرد

برای سفارش خدمات طراحی ، مشاوره رایگان و همچنین، تعیین و رزرو زمان بازدید با ما تماس بگیرید…

test test
admin_manager

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *