گالری ما

اطلاعات تماس

[ درباره شرکت ]

چرا استودیو معماری تجویدی؟

استودیو معماری تجویدی با تمرکز بر حوزه ویلاسازی و بازسازی در مدت سه سال بیش از یکصد پروژه ویلایی، آپارتمانی و تجاری طراحی و اجرا شده است

به پشتوانه این تعداد پروژه و همچین بیش از هزار واحد مسکونی اجرا شده در سال های 1391 تا امروز در طراحی و اجرای پروژه های ساختمانی علی الخصوص پروژه های ویلایی در کنار شماست.
این اطمینان را به شما می دهیم که تا زمان رضایت صد در صدی شما کنارتان هستیم

[ استراتژی شرکت ]

ارزش های شرکت

تبدیل مارکت ساختمان به یک مارکت تخصصی و پرورش افراد با دانش ساختمان

ماموریت ما

ارتقای کیفیت های فضایی و فنی ساختمان علی الخصوص در حوزه ویلا سازی و ارتقای دانش فنی و آگاهی معماری در افراد فعال در صنعت ساختمان

دیدگاه ما

رضایت صد در صدی کارفرمایان و دانشجوریان طراحی و ساخت پروژه های ساختمانی صرفا با دید تخصصی

ارزش های ما
[ روش کار ما ]

از طرح به زندگی

هزینه های طراحی ویلا به چه صورت است؟

هزینه های طراحی بستگی به ابعاد زمین، متراژ ویلای مورد درخواست شما، محل جانمایی و مقدار نماهای مورد نیاز ، سبک پروژه و بسیار آیتم های دیگر دارد که بطور حدودی میتوان به عدد صدو پنجاه تا دویست هزار تومان به ازا هر متر مربع بنا اشاره کرد.

البته این عدد بسیار متفاوت بوده و صرفا جهت اطلاع شما عزیزان از حدود قیمت ها اعلام شده است.

اجرای ویلا چقدر زمان میبرد؟

بسته به متراژ، تعداد طبقات ویلا و پیچیدگی های سازه ای بین چهار ماه تا یک سال زمان نیاز دارد.

طراحی ویلا شامل چه آیتم هایی است؟

در قرارداد طراحی ما آیتم های زیر را به شما تقدیم میکنیم:

۱- نقشه های مبلمان،اندازه گذاری،لنداسکیپ،پنجره،محل قرارگیری کلید پریز و …

۲-تصاویر سه بعدی خارجی( نما)

۳-تصاویر سه بعدی داخلی (همه فضا ها )

۴-تصاویر سه بعدی لند اسکیپ

۵- نقشه های اجرایی(فاز دو )

۶- دیتیل های اجرایی مورد نیاز

۷- انیمیشن 

۸- دفترچه پروژه  

مدت زمان طراحی چقدر است؟

از آنجایی که پروسه طراحی یک پروسه رفت و برگشت است و مدت آن بستگی به تایید کارفرما دارد .

اما زمان قرار داد های ما بسته به پروژه بین ۲۵ تا ۵۰ روز است.

هزینه بازسازی یک آپارتمان حدودا چه میزان است؟

هزینه بازسازی یک آپارتمان به هیچ وجه یک مبلغ ثابت و حتی حدودی نیست،چراکه نمیتوان آن راپیش از اجرا و بدون اطلاعات محاسبه کرد.اما برای خانه های معمولی که نیاز به یک بازسازی و نوسازی دارند و میخواهند از متریال های معمول(نه ضعیف و نه لاکچری)استفاده کنند طبق تجربه سالهای اخیر و با توجه به تغییرات ارز و قیمت ها حدودا ۳تا ی ۶ میلیون تومان میباشد.البته باید به این نکته توجه کرد که این مبلغ میتواند کمتر و بیشتر شود و این بسته به طرح،متریال،مجری،طراح و عوامل دیگر دارد.برای داشتن استعلام قیمت اولیه میتوانید از مشاوران ما کمک بگیرید.

سبک معماری مدرن بهتر است یا کلاسیک؟

سبک ها کاملا سلیقه ای هستند و ما نمیتوانیم به عنوان یک مشاور سبکی را برتر از سبک دیگر معرفی کنیم.مثلا در صنعت خودرو سازی هیچکس نمیتواند برتری قطعی برند های بنز و بی ام و را اعلام کند و هیچکس نمیتواند بگوید غذای سنتی خوش طعم تر هست و یا فست فود؟

طبق همین روال سبک ها کاملا سلیقه ای بوده و به شخص بستگی دارد

اما با توجه به نیاز بازار و درخواستی که در آن وجود دارد در حال حاضر تعداد افراد طرفدار سبک مدرن بیش از کلاسیک است.

مدت زمان بازسازی یک آپارتمان چقدر است؟

زمان بازسازی به عواملی چون طرح، تیم مجری ، سبک کار ، میزان تخریب،متریال،حتی فصل اجرا و … بستگی دارد .اما بصورت کلی برای یک بازسازی معمولی حدود یک ماه تا ۴۵ روز زمان نیاز دارید.ممکن است اگر بازسازی شما به یک تغییر متریال در دیوار و کف محدود شود و تغییر پلان نداشته باشید این زمان بسیار کوتاه تر شود.

کف خونه رو پارکت کنیم یا سرامیک؟

بسته به حس فضایی که نیاز دارید میتونید متریال کف رو انتخاب کنید.پارکت گرم تر هست ،حالت عایق صوت و صدا داره و برای طبقات روی پارکینگ پیشنهاد میشه،نرم تر از سنگ و سرامیک هست و برای کسایی که بچه دار هستن بهتره.

اما هر سال نیاز به جلا خوردن داره، هر جایی نمیشه استفاده کرد ازش،نمیشه شصت و شو کردش با وجود اینکه لایه ی رویی اون صدآب هست،و باید به دقت زیرسازیش رو کار کنید،چون ممکنه بعد ها باعث صدا افتادنش بشه و آزارتون بده.

خودمون نمیتونیم خونه رو بازسازی کنیم؟

حتما میتونید…

اما وقتی مریض هم میشیم خودمون میتونیم خودمون رو درمان کنیم…

ممکنه بتونیم این کار رو انجام بدیم اما اصولا این کار اصولی و درستی نخواهد بود و مشکلات بعدی رو ایجاد میکنه و ممکنه در آینده مشکلات بیشتری رو باید تحمل کنیم.و از طرفی ممکن هست تشخیص ما غلط باشه…

پس این کار هم یک کار تخصصیه و زمانی که یک متخصص اون رو انجام بده صد در صد نتیجه ی بهتری خواهد داد.هم کار اصولی انجام میشه و هم توی هزینه هاتون تاثیر میزاره.چون متریال اضافه و بی کیفیت و بلااستفاده نمیخرید

سن خونه خیلی بالا باشه ارزش بازسازی داره؟

چرا که نه

اگر ملک مورد نظر شما اسکلت مناسبی داشته باشه سن خونه براتون نباید مهم باشه ،مگر اینکه اسکلت ضعیف و پوسیده باشه و یا قصد تخریب و ساخت و ساز داشته باشید.در کشور کانادا خونه هایی با سن ۱۰۰ سال به بالا هم بازسازی میشن و مناسب سازی برای زندگی.

پس همه چیز به استخوان بندی ساختمان بر میگرده