گالری ما

اطلاعات تماس

[ چیزی که ما پیشنهاد میدهیم ]

طراحی و اجرای پروژه های بازسازی تخصص ماست

بازسازی میتواند زندگی شما را تغییر دهد.

بازسازی تعاریف مختلفی همچون از نو ساختن و همچنین ایجاد تغییر در فضا را دارد و این تغییر نمیتواند بدون هیچگونه دانش فنی و … باشد!برای ئاشتن بهترین فرم تغییرات شما باید با گروهی وارد کار طراحی و اجرا شوید که علاوه بر داشتن رزومه مناسب در کار های خود،دارای اکیپ های مختلف اجرایی،تیم قوی طراحی و همچنین دپارتمان مقاوم سازی باشد تا با خیالی اسوده بتوانید نوسازی فضا و ایجاد یک فضای زیبا،امن و راحت را برای شما ممکن سازد.

اینجا اولین اشتباه آخرین اشتباه است

ورود به عرصه اجرا نوسازی بدون داشتن دانش فنی و اجرایی ریسکی بزرگ چه از نظر مالی و چه از نظر فنی است. به این فکر کنید که وارد پروژه ای که نیاز به بازسازی دارد شدید. شروع به تخریب دیوار های مورد نظر به سلیقه خود میکنید.با فرض اینکه طراحی شما بدون ایراد باشد،تخریب دیوار ها امری تخصصی و همچنین بسیار پر خطر است.

اگر شما در طول برنامه نوسازی و ساخت فضای جدید،در قسمتی اشتباه کنید این اشتباه میتواند هزینه مالی ، فکر و زمانی بسیار سنگینی را به شما تحمیل میکند.

یک تجدید قوای تمام عیار

باز زیبا سازی قسمت مهمی از ظاهر ساختمان شما را تشکیل میدهد. امروزه تعمیرات ساختمان شامل هزینه های بسیاری نیز میباشد. حال سوال اینجاست که چرا به بازسازی احتیاج دارید؟

نوسازی علاوه بر دلنشین کردن فضا یک تجدید قوای تمام عیار برای ساختمان شماست. چرا که در روند بازسازی ، شما کلیه مشکلات و پوسیدگی و ضعف های ساختمان را برطرف مینمایید. این برطرف کردن مشکلات به شما کمک میکند تا بتوانید ساختمانی بهتر از حتی روز اول داشته باشید. امروزه با مواد و مصالح و متریال های جدید و با افزودن تکنولوژی های جدید موجود در بازار اتفاقات بزرگی رخ داده. شما میتوانید درجه کیفی ساختمان خود را ارتقا داده و صاحب ساختمانی بهتر و با کیفیت تر از روز اول ساخت ساختمان شوید.

50

نقشه برداری دقیق

یک نقشه برداری دقیق شروع یک طراحی دقیق است و هر نقصی در این بخش میتواند فاجعه بار باشد.

75

طراحی دقیق

طراحی دقیق در یک پروژه بازسازی و نوسازی با توجه به امکانات و همچنین محدودیت های پروژه بسیار مهم است.

85

اجرای دقیق

پروژه های بازسازی با توجه به چالش ها و ریسک های موجود نیاز مند دقت بسیار بالایی در اجرا هستند