گالری ما

اطلاعات تماس

وظیفه ی ما چیست؟

ساخت آنچه در ذهن شماست وظیفه ی ماست

بسیاری از مردم تصور میکنند که ساخت ویلا به دلیل کم حجم بودن و متراژ کم آن کار تخصصی ای نیست و از عهده ی هر کس بر می آید.هر فردی که قصد ساخت یک ویلا را داشته باشد میتواند آن را بسازد.اما در چه زمانی؟ با چه هزینه ای و از همه مهمتر با چه کیفیتی؟این سوال مهمی است که هر زمانی تثمیم بر ساخت یک ویلا داشتید از خود بپرسید.

در ساخت یک ویلا باید به نکات متفاوتی دقت کرد.برای مثال از مهمترین نکات ساخت یک ویلا آن است که ویلا ها معمولا در نقاط دور از شهر ساخته میشوند و همین مساله کار مدیریت پیمانکاران و نیرهای کار راسخت و هزینه ها را بیشتر میکند.مساله بعدی زمانی است که شما برای مدیریت ساخت صرف میکنید و اگرحرفه و پیشه شما چیز دیگری باشد این زمان میتواند ضربه بزرگی به آن وارد کند.مساله بعد هزینه است.زمانی که یک گروه متخصص اجرای ویلای شما را بر عهده میگیرند به واسطه ی ارتباطات زیادی که با تامین کنندگان ، تولید کنندگان و همچنین نیرو های اجرایی دارند میتواند هزینه های کمتری برای اجرا بپردازد و همین امر باعث صرفه جویی در هزینه های پروژه خواهد شد.

امر دیگری که به شما در داشتن یک ویلای اصولی، ایمن و زیبا کمک میکند وجود یک نیروی متخصص بصورت تمام وقت در پروژه شماست که همین امر میتواند از هدر رفت بسیاری از مصالح و زمان در پروژه جلوگیری کند.در آخر داشتن مسئولیت برای مجری تخصصی ویلا الزام آور و تعهد آور است و اگر نیروهای اجرایی قصوری در پروژه داشته باشند یا کاری را به درستی انجام نداده باشند مسئولیت های آن بر عهده مجری پروژه بوده و در صورت تحمیل هزینه ای به پروژه ، مجری موظف به پرداخت آن است.

جمع بندی کلی:

داشتن یک نیروی متخصص برای اجرای یک ویلا در اولین نگاه شاید شامل هزینه برای شما باشد.اما این هزینه در برابر صرفه جویی های پروژه بسیار ناچیز و حتی میتوان گفت یک نوع سرمایه گزاری است. استودیو معماری تجویدی در این امر مهم با داشتن نیرو های متخصص و با تجریه میتواند در کنار شما باشد تا در رسیدن بهویلای زیبایی که در ذهن دارید در کنار شما باشد.

برای مشاوره رایگان کافیست با ما تماس بگیرید یا از طریق فرم تماس با ما با در ارتباط باشد.

80

اجرای فونداسیون

فونداسیون و پی ویلا مهمترین بخش یک ویلاست، چرا که پی ساختمان میتواند بیشترین تاثیر را بر عمر آن بگذارد

75

اسکلت ساختمان

اسکلت ساختمان مانند استخوان بندی بدن انسان است.یک مشکل کوچک در آن میتواند فاجعه ایجاد کند

85

نازک کاری

نازک کاری،شخصیت ویلا است و میتوان گفت ظاهر پروژه نمایانگر شخصیت آن است.ویلایی با شخصیت لیاقت شماست