گالری ما

اطلاعات تماس

[ چیزی که ما پیشنهاد میدهیم ]

طراحی ویلا ی خاص خود را از ما بخواهید

طراحی ویلا بخشی مهم در ساخت و ایجاد یک فضای خاص و آرامش بخش است.

وقتی شما اقدام به ساخت و یا خریداری یک ویلا میکنید یعنی نیاز به یک فضای امن،زیبا و پر از آرامش دارید.پس وجود یک فضا با همه این مشخصات نیاز به تجربه و تخصص خاص خود را دارد.علاوه بر تمام این موارد بحث امنیت و همچنین زیبایی فضا از موارد مهم دیگر در طراحی ویلا میباشد.

نکته مهم در طرح یک ویلا چیست؟

مهمترین شاخصه یک ویلا حریم خصوصی و محیط خانوادگی آن است که با وجود آن میتوان به ارامش رسید.اگر فضای شما با دید و روانشناسی درست طراحی شده باشید میتواند برایتان خوشایند و زیبا و پر انرژی باشد

طراحی ویلا شاید در نگاه اول کاری ساده و تنها نیازمند سلیقه باشد ، اما نکاتی بشدت مهم نظیر منظر،تاسیسات،تقسیم فضایی و چنین المان هایی دارد که شما نیازمند یک فضای بشدت فکر شده و تخصصی کار شده هستید.

 

داشتن یک ویلا آرزوی هر کسی است

داشتن فضایی برای آرامش جهت روز هایی که نیاز به استراحت داریم آرزوی هرکسی است و این امر مستلزم هزینه های بسیار زیادی است.اما به این فکر کنید که بعد از صرف هزینه و وقت بسیار زیاد و پایان کار قسمت های مختلف ببینید تعداد زیادی ایراد فنی و طراحی در کار خود دارید و هزینه های شما تبدیل به زیان شده! علاوه بر صرف هزینه پس از آن تمام روز هایی که برای آسایش به آن محل بروید با دیدن این اشکالات فشار روحی نیز به شما وارد و باعث عدم لذتبخشی در آن محل میگردد.

پس با سپردن طراحی و اجرای ویلای خود به گروهی مطمئن هزینه و روحیه خود را بیمه کنید.

 

طراحی در ویلا یعنی همه چیز

داشتن یک طرح خوب علاوه بر اینکه میتواند قیمت پروژه شما را افزایش دهد و به فروش آن کمک میکند میتواند آرامش شما را در محلی که برای این منظور ایجاد شده است فراهم نماید. علاوه بر تمام این مسائل داشتن طراحی در یک پروژه به شما این امکان را میدهد که توانایی برنامه ریزی برای پیش برد پروژه را داشته باشید.

 

طراحی خود را به چه کسی بسپاریم؟

طراحی ویلا بر خلاف آن چه بسیاری تصور میکنند ، فرایندی بسیار پیچیده است که نیاز به دانش،تجربه و دید اجرایی میباشد.شاید در فضای مجازی بسیاری از طرح ها را دیده باشیم که بسیار به آنها علاقه مند شویم و از دیدنشان لذت زیادی ببریم.اما مساله اینجاست که آیا آن طرح قابل اجراست؟
آیا هزینه های اجرایی آن طرح برای ما توجیه اقتصادی دارد؟؟؟

آیا ابعاد و اندازه زمین ما مناسب برای آن طرح هست یا نه ؟؟؟

پس باید طراحی ویلای خود را به تیمی که تجربه طراحی و اجرای تعداد قابل توجهی ویلا را داشته اند بسپاریم…

استودیو معماری تجویدی با تعداد زیادی پروژه طراحی و اجرا شده میتواند این تضمین را برای شما داشته باشد که پروژه شما به بهترین شکل طراحی و اجرا شود …

مجموعه استودیو تجویدی با داشتن تجربه لازم برای طراحی و اجرای ویلا از زمان ایده پردازی تا طراحی و در ادامه تا اجرا و تحویل پروژه شما در خدمت شما هستیم و امیدواریم در تمام مراحل بتوانیم بهترین روند و اجرا را در کنار شما داشته باشیم.

90

مدل سازی سه بعدی

مدل سازی سه بعدی و انجام دقیق آن و همچنین هماهنگی طرح با واقعیت و قابل اجرا بودن مهمترین بخش کار است

75

اندازه گیری زمین و بنا

برداشت دقیق زمین در پروژه های طراحی و همچنین برداشت دقیق بنا در پروژه های بازسازی نقش مهمی در طراحی دارد

85

برنامه ریزی دو بعدی

طراحی دو بعدی دقیق ترین و اجرایی ترین بخش کار است. شما تنها با داشتن نقشه های دو بعدی دقیق به نتیجه میرسید