گالری ما

اطلاعات تماس

[LSF آینده ی صنعتی سازی ویلا در ایران]

داشتن یک ویلا در کمتر از 90 روز ممکن شد

دنیای ویلا سازی و ساخت و ساز هر روز در حال پیشرفت و کشور ما هم از این پیشرفت بی نصیب نمانده و امروز با ورود تکنولوژی های ساخت صنعتی ساخت یک ویلای فلت، دوبلکس و حتی تریپلکس از همیشه ساده تر، مقرون به صرفه تر و سریعتر شده است. سازه های سبک LSF که از نظر ما آینده ی ویلاسازی در ایران هستند کار را برای ما بشدت ساده و سریع کرده اند که در کمترین زمان با کیفیت ترین ویلای ممکن را برای شما محیا کنیم

ویلا LSF

قطعا داشتن یک ویلای با کیفیت مناسب و همچنین زیبا نیازمند دانش و تجربه در زمینه ی اجرای سازه های سبک است که استودیو معماری تجویدی ، نماینده رسمی شاتوLSF در البرز و مازندران با پیشینه طراحی و ساخت ویلاهای متعدد با سیستم سازه ای سبک LSF میتواند در این امر کنار شما باشد.

چرا باید سازه های صنعتی و سبک LSF را انتخاب کنیم؟

این سازه ها که به سازه های نورد سرد شده ی سبک نیز معروف هستند مورد تایید شهرداری های،سازمان نظام مهندسی و نهاد های مربوطه بوده و در مقررات ملی ساختمان کشور تا ارتفاع 15 متر قابل اجراست. این سازه برای ویلاهای فلت بسیار عالی ، برای دوبلکس خوب و برای تریپلکس و بیشتر از آن مناسب میباشد.با توجه به سرعت بالای اجرای این سازه میتوان یک ویلای فلت 130 تا 150 متری در کمتر از 90 روز ساخته و تحویل کارفرما داد.این سازه با توجه به وزن کم و بار مرده کمی که ایجاد میکند و همچنین منعطف بودن مقاومت بسیار خوبی در برابر زلزله داشته و میتواند از جان شما در برابر خطرات زلزله محافظت کند.

همچنین به سبب وزن کم سازه که حدودا یک پنجم سازه های دیگر است میتواند گزینه ی مناسبی برای اضافه بنا یا اشکوب در طبقات بوده و در کمترین زمان و با بهترین کیفیت شما توانایی اضافه کردن به طبقات به ساختمان خود را دارید.

برای مشاوره رایگان و طراحی و اجرای ویلای سبک خود و همچنین برای هماهنگی برگزاری جلسه حضوری در دفتر استودیو تجویدی و بازدید از پروژه ها کافیست با ما در تماس باشد.

ویلای فلت پیش ساخته                      ساخت ویلا در مازندران

 

 

 

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید