گالری ما

اطلاعات تماس

افزایش ساخت و ساز و طراحی ویلا در البرز

افزایش قیمت ملک در ییلاقاتی مانند غرب البرز، شهریار و اطراف

با توجه به بررسی های میدانی از مشاورین املاک و همچنین فعالین بخش ویلاسازی در منطقه هایی مانند کردان،تهراندشت، سهیلیه، افشاریه و دیگر مناطق ییلاقی اطراف استان البرز، شاهد افزایش های قیمت چشمگیر اراضی ییلاقی هستیم.و با توجه به محدودیت های سفر به شهر های شمالی و دیگر استان ها ، امروزه اقبال شهروندان البرز و تهرانی نسبت به اراضی سر سبز غرب استان البرز،شهریار و حومه بشدت افزایش پیدا کرده. و این مر موجب افزایش ساخت و ساز ویلا در البرز گشته است ، که یک طراحی مناسب  و یک ساخت اصولی میتواند یک سرمایه گذاری بسیار خوب و همچنین باعث داشتن یک محل استراحت آخر هفتگی برای شما باشد.

طراحی ویلا در غرب البرز
باغ بهشت

چرا مردم نسبت به این اراضی اقبال نشان میدهند؟

با توجه به فاصله اندک این مناطق از تهران و کرج و همچنین آب و هوای مناسب و مطلوب، در سالهای گذشته شاهد ویلاسازی های بسیار و کوچ منفی از شهر به روستا در این مناطق بودیم . با وجود فاصله زمانی شهرهای شمالی و ترافیک ایجاد شده در تعطیلات و با شنیده شدن زمزمه های شنیده شده در رابطه با طرح اصلاح یارانه های سوخت توجه بیشتر مردم به ییلاقات البرز جلب شده است. مناطقی مانند کردان و تهراندشت با توجه به پتانسیل بالا در ویلاسازی میتوانند با یک طراحی ویلا مناسب و همچنین یک ساخت اصولی تبدیل به منطقه ای زیباتر شوند.

طراحی و نظارت ویلا مدرن
پروژه شرکا

چرا ویلاسازی در این مناطق بصرفه است؟

با توجه به اینکه هنوز بسیاری از مناطق غرب البرز رشد اصلی خود را نکرده اند ، با تحقیق و بررسی پتانسیل مناطقبش مختلف میتوان به نتیجه های بسیار خوبی در خرید زمین در این مناطق رسید. مساله بعدی طراحی ویلا و ساخت ویلا در زمین مورد نظر است که میتواند ارزش افزوده بسیار مناسبی به زمین ببخشد.برای مثال با هزینه حدودا دو میلیارد تومان یک زیمن در یکی از مناطق فوق خریداری میکنیم.

برای ساخت یک بنای حدود صد تا صد و بیست متر مربع با توجه به استعلامات استودیو معماری تجویدی بین هقتصد میلیون تا یک میلیارد هزینه نیاز است. قابل ذکر است که این عدد با توجه به پروژه های در دست اجرای این مجموعه اعلام گردیده است.نکته جالب اینجاست که در زمان فروش این ویلا حداقل چهار و نیم تا پنج میلیارد تومان قیمت دارد. ساخت این ویلا حدودا چهار تا شش ماه زمان میبرد که سالانه بیش از 75 درصد سود نصیب سازنده میکند.

چگونه یک مجموعه مناسب برای سرمایه گذاری یا ساخت ویلا پیدا کنیم؟

سپردن سرمایه چند میلیاردی به یک مجموعه قطعا نیازمند بررسی های فراوان است. مجموعه های مجری در این منطقه وجود دارند که با هم نمونه های متفاوتی از طراحی ویلا و اجرای ویلا در منطقه دارند. برای مثال استودیو معماری تجویدی تعداد زیادی پروژه های ساخت و بازسازی ویلا در منطقه غرب البرز اجرا نموده است. چند پروژه از پروژه های این مجموعه در منطقه های کردان،سرخاب ، سهیلیه، تهران ویلا و سعید آباد میباشد که در سایت و اینستاگرام این مجموعه قابل بازدید است.

طراحی چه نکاتی دارد؟

برای داشتن بهترین ویلا نیاز دارید که آرشیکت و طراح ویلای شما علاوه بر طراحی تعداد زیادی پروژه دید اجرایی داشته باشد.این بدان معنی است که طرح شما قابل اجرا باشد. شاید طرحی از یک ویلا بسیار جذاب و دوست داشتنی باشد اما اگر قابل اجرا نباشد قطعا هزینه طراحی شما به هدر میرود. تصور کنید در ویلایی که حدود یک میلیارد هزینه دارد یک کنسول چند متری با هزینه چند صد میلیونی طراحی شده باشد.این اصلا مرقون به صرفه نیست. استودیو معماری تجویدی با توجه به تعداد بالای پروژه های طراحی و اجرا شده میتواند به بهترین شکل طراحی ویلای شما را انجام دهد.

نکات اجرای ویلا

ساخت یک ویلا شاید به ظاهر امری ساده بنظر آید اما نکات ظریفی در آن نهفته است. ساخت ویلا چه برای سرمایه گذاری و چه برای استفاده شخصی باید اقتصادی باشد.برای مثال اگر در سازه یک ویلا میتواند  یک سازه کم هزینه تر باشد نباید هزینه بیش از حد نیاز برای آن صرف کرد.یا اگر شما طرح خاصی مد نظر دارید تیم مجری باید بتواند با حداقل هزینه آن طرح را اجرا نماید. مساله بعدی به روز بودن از نظر متریال های بازار است که میتواند نقش موثری در مدیریت هزینه های پروژه داشته باش.

مساله دیگر تهیه متریال های پروژه با حداقل هزینه و قیمت است که مجری باید توانایی آن را داشته باشد. یک مساله مهم دیگر زمان است. طولانی شدن زمان اجرای پروژه میتواند علاوه بر تحمیل هزینه های زیاد به پروژه باعث آسیب دیدن پروژه نیز گردد. استودیو معماری تجویدی تا امروز تمام پروژه های خود را در مدت زمان کمتر از شش ماه کار تحویل داده و این نشان از احترام به کارفرما در این مجموعه است.

استخر لاکچری در تهراندشت
استخر فاخر

جمع بندی نهایی

با توجه به شرایط حاضر و همچنین محدودیت های ایجاد شده در زمان کرونا و زمان کم مردم در پسا کرونا منطقه ییلاقی غرب البرز میتواند گزینه مناسبی برای سرمایه گذاری باشد. همچنین منطقه غرب البرز میتواند محل بسیار مطمئن و مناسبی در جهت داشتن یک ویلای زیبا برای گذراندن آخر هفته های شما و خانواده شما در کنار یکدیگر باشد.البته این امر نیازمند داشتن یک گروه حرفه ای در طراحی و اجرای ویلاست که علاوه بر تجربه طراحی و اجرای ویلا در منطقه آشنایی مناسبی به منطقه و بازار ساخت ویلا داشته باشد است. استودیو معماری تجویدی با داشتن نمونه کار های اجرا شده و طراحی شده در منطقه میتواند بهترین گزینه برای این کار باشد.

test test
admin_manager

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *