گالری ما

اطلاعات تماس

بازسازی داخلی

بازسازی تخصص ماست..

برای بازسازی داخلی منزل خود ابتدا باید نیاز های خود را بر روی کاغذ لیست کنید . یعنی انتظار شما از بازسازی داخلی چیست و میخواهید چه فضاهایی تغییر کنند . یا چه فضایی میخواهید اضافه کنید . تغییر کاربری که میخواهید در فضا ایجاد کنید . درواقع هرچه در رویا و ذهن خود است باید در نظر گرفته شود .بازسازی داخلی مدرن

مرحله بعدی در بازسازی داخلی میزان بودجه است . باید بررسی شما میزان بودجه شما چقدر از نیازهای شما و خواسته های شما را براورد میکند.

قدم بعدی مشاور با گروه متخصص در بازسازی است . باید با گروهی مجرب که تخصص و علم در طراحی فضا دارند مشورت کنید.

تخریب کامل یا بازسازی

امروزه در کل جهان با این موضوع مواجه می شویم که به جای تخریب کامل افراد به بازسازی داخلی بیشتر فکر می کنند و متمایل تر هستند. در واقع به طور خلاصه بخواهیم بگوییم تخریب کامل ساختمان زمانی رخ می دهد که راه جلی برای زیباسازی داخلی نباشد .بازسازی داخلی شومینه

اولویت 

در بازسازی منزل باید به نکاتی توجه بیشتری کرد . درواقع علاوه بر این که فضای داخلی ما زیبا و چشم نواز باشد . باید دارای یک سری نکات باشند که بسیار مهم هستند.

اولین اولویت در هنگام بازسازی باید به نکته تاسیسات توجه کرد . اگر ما بازسازی زیبایی انجام دهیم ولی زیر ساخت منزل دچار مشکل باشد ارامش را از کارفرما صلب می کند . درواقع از ان زیبایی لذتی نمیبرد . بررسی تاسیسات و استحکام ساختمان مسله مهمی در بازسازی داخلی است .

بررسی عایق حرارتی و صوتی در ساختمان است . اگر بازسازی منزلی که انجام میدهیم دارای ساختمان قدیمی باشد . قطعا دارای پنجره هایی قدیمی است . باید به تعویض پنجره ها فکر کرد زیرا عایق صوتی و تامین ان امری مهم و ضرروی است .

درباره عایق حرارتی در بازسازی میتوان گرمایش از کف را پیشنهاد کرد یا اینکه به جای سیستم گرمایشی های قدیمی از پکیج استفاده کرد که باعث میشود از فضاهای داخلی بیشتر استفاده کرد و جای کمتری اشغال میکند .

 

https://www.instagram.com/p/B-H6JuuDM9W/

بازسازی داخلی اشپزخانه

بازسازی داخلی حمام

بازسازی داخلی مبلمان نشیمنبازسازی داخلی خاص مدرنبازسازی داخلی نشیمن مبل

 

https://www.pedramtajvidi.com/landingpage/

 

 

 

 

منابع :

https://www.pinterest.com/pin/737183032739899891/

https://www.pinterest.com/pin/786581891154860772/

https://www.pinterest.com/pin/806777720725642425/

 

 

test test
admin_manager

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *