گالری ما

اطلاعات تماس

بازسازی ساختمان های قدیمی

بازسازی ساختمان های قدیمی کاری نخصصی و همچنین نیازمند تجربه کافی است، تیم طراحی دکوراسیون داخلی استودیو طراحی و معماری تجویدی با به روز ترین متد در زمینه بازسازی شرکت ، طراحی و اجرا ویلا در کردان و چهارباغ ، بازسازی آپارتمان ، منزل و ساختمان اداری در کرج و تهران با بهترین کیفیت پروژه‌های شما را پیش از ساخت به واقعی ترین شکل ممکن به شما نمایش می‌دهد.

بازسازی ساختمان های قدیمی

اگر احساس میکنید منزل شما نیاز به نوسازی و رسیدگی دارد یعنی شما نیاز به تغییر وجود دارد. امروزه بازسازی ساختمان سنتی علاوه بر ریسک بالای تخریب و فرو ریختن ساختمان، ممکن است مقدار زیادی از پول و سرمایه شما را از بین ببرد. همانطور که هنگام مریضی به پزشک مراجعه میکنید، در زمان احساس نیاز به تغییر در ساختمان نیز باید به سراغ متخصص این امر بروید، این امر خطیر و مهم را افراد متخصص میتوانبد به ارمغان آورند تا فضایی زیباتر را در اختیار شما قرار دهند.

برای تعیین وقت مشاوره و بازدید با ما تماس بگیرید یا فرم تماس با ما را پر کنید.

برخی نمونه کار های بهبود وضع ساختمان

بازسازی مهد کودک ، تهران 

 برای دین ویدیو قبل ، طراحی ، اجرا بعد بازسازی اینجا کلیک کنید .

بازسازی باشگاه در حال اجرا

بازسازی ویلای رودهن 

بازسازی ویلا در رودهن
بام رودهن
 بازسازی ویلای دوبلکس در سعید آباد 
بازسازی ویلا مدرن
پروژه ماهور ،  بازسازی خانه مسکونی  تهران میدان امام حسین ، مدنی

بازسازی منزل مسکونی

نوساز ی منزل مسکونی

بازسازی مسکونی هشتگرد

بازسازی مسکونی

پروژه خانه آرزو ها کرج (طرح و اجرا)

قبل و بعد بازسازی

پروژه بازسازی ونک- تهران ونک ملاصدرا (طراحی و اجرا )

قبل از بازسازی طراحی بازسازی ساختمان

پروژه بازسازی ساختمان گلزار – تهران – زعفرانیه (طراحی)

بازسازی شرکت در کرج اجرای بازسازی آشپزخانه بازسازی ساختمان در کرج تیم طراحی و بازسازی ساختمان تجویدی | بازسازی ساختمان اداری منزل و شرکت در کرج

پروژه بازسازی سامیار -کرج مهرویلا (طراحی و اجرا)

تمام این پروژه ها گوشه ای از پروژه های بازسازی طراحی و اجرای شده ی استودیو طراحی و ساخت معماری تجویدی است. برای بازدید از پروژه های در دست اقدام و پایان یافته میتوانید با ما تماس بگیرید. قطعا استفاده از طراحان متخصص و اکیپ های اجرایی حرفه ای میتواند به شما در هر چه بهتر اجرا کردن پروژه های بازسازی و معماری کمک کنند. پس شک نکنید هزینه ای که برای طراحی و اجرای آن میپردازید میتواند جلوی خسارت های چند ده میلیونی را گرفته و به سود شما باشد.

درباره تجویدی

استودیو طراحی و معماری تجویدی با به روز ترین متد در زمینه، بازسازی شرکت ، طراحی و اجرا ویلا در کردان و چهارباغ ، بازسازی آپارتمان ، منزل و ساختمان اداری در کرج و تهران با بهترین کیفیت پروژه‌های شما را پیش از ساخت و صرف هزینه به واقعی ترین شکل ممکن به شما نمایش می‌دهد. برای دریافت خدمات، با کارشناسان ما در گروه استودیو بازسازی و معماری ویلای تجویدی تماس بگیرید.

همچنین جهت مشاوره رایگان میتوانید با شماره های داخل سایت تماس بگیرید تا بدون پرداخت هزینه از راهنمایی های مشاورین ما استفاده کنید…

برای تعیین زمان مشاوره اینجا کلیک کنید

test test
admin_manager

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *