گالری ما

اطلاعات تماس

بازسازی فروشگاه

در این مقاله به بازسازی فروشگاه خواهیم پرداخت.  استودیو طرح و ساخت تجویدی با به روز ترین متد، بازسازی شرکت ، طراحی و اجرای ویلا در کردان ، بازسازی آپارتمان و ساختمان اداری در کرج و تهران با بهترین کیفیت پروژه‌های شما را پیش از ساخت و صرف هزینه به واقعی ترین شکل ممکن به شما نمایش می‌دهد.
بازسازی فروشگاه و طراحی معماری اصولی فروشگاه ها یکی از مهم ترین عوامل میزان درآمد و کسب و کار می‌باشد. به ویژه افراد با پیشرفت تکولوژی ترجیح می‌دهند کمتر در فروشگاه بمانند .  طراحی داخلی فروشگاه باید بسیار منحصر به فرد و جذب کننده باشد.
بازسازی فروشگاه

قبل از طراحی (بازسازی فروشگاه )

وقتی شما تصمیم به بازسازی فروشگاه خود می‌گیرید باید حوضه ی تغییر و نوسازی را مشخص کنید برای مثال اگر فروشگاه شما بزرگ است؛ تفکیک فضا نشده است و یا فروشگاه شما مشکل سازه ای و استقامت دارد که مورد بازسازی باید قرار بگیرد.
بازسازی فروشگاه مدرن
پس از این که حوزه بازسازی مشخص شد، وارد بخش طراحی داخلی فروشگاه خواهیم شد. قبل از طراحی باید سوالی از خود بپرسید که آیا فروشگاه من ویترین یا قسمتی به عنوان حوزه ی کاری دارد و معرف محصولات شما است ؟
آیا نورپردازی فضای داخلی فروشگاه من کارایی مناسب دارد یا باید در گزینه بازسازی و طراحی قرار می‌گیرد؟
آیا فضای داخلی فروشگاه من وجه تمایز از رقبا را دارد؟
آیا تهویه فروشگاه من مناسب  مشتری ها می‌باشد؟
 طراحی ویلا در کردان ، استودیو طرح و ساخت تجویدی
در واقع قبل از هر تصمیمی باید یک کاغذ بردارید و میزان توقع خود را از فروشگاه خود بنویسید و به کمک مشاوره با مهندیسن بازسازی ساختمان، با میزان بودجه خود شروع به تغییر در فروشگاه نمایید. 
 بازسازی آپارتمان در تهران و کرج

مراحل نوسازی ساختمان به طور کلی در تجاری یا مسکونی   

مراحل نوسازی و بازسازی در ساختمان های قدیمی
مرحله تخریب 
مرحله ساخت 
مرحله داخلی ( الف: گچ کاری و سقف کاذب، ب: نورپردازی، ج: کف سازی، د: رنگ دیوار و سقف، ذ: اجرای دیوار پوش یا کاغذ دیواری، ر: قرنیز ، ز: چیدمان )
بازسازی فروشگاه | طراحی ویلا در کردان ، بازسازی آپارتمان در تهران و کرج ، استودیو طرح و ساخت تجویدی

قوانین بازسازی فروشگاه

اگر فروشگاه یا مغازه ی شما داخل پاساژ است، باید از قوانین پاساژ تبعیت کنید.
استودیو طرح و ساخت تجویدی
اگر مغازه طلا فروشی دارید؛ باید قبل از بازسازی به شهرداری منطقه سر بزنید و مراحل بازسازی را طی کنید. 
قانون دیگری که در بازسازی مهم است باید به کیفیت فضای مشتری ها، میزان کیفیت فضایی برای فروشندگان یا کارکنان خود توجه کنید زیرا این نکات تاثیر مستقیم در کیفیت کار  دارد.
بازسازی فروشگاه | طراحی ویلا در کردان ، بازسازی آپارتمان در تهران و کرج
از مشاوره رایگان مجموعه ما برای بازسازی خود استفاده کنید.

استودیو طرح و ساخت تجویدی با به روز ترین متد، بازسازی شرکت ، طراحی و اجرای ویلا در کردان ، بازسازی آپارتمان و ساختمان اداری در کرج و تهران با بهترین کیفیت پروژه‌های شما را پیش از ساخت و صرف هزینه به واقعی ترین شکل ممکن به شما نمایش می‌دهد.

منابع تصاویر: 
test test
admin_manager

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *