گالری ما

اطلاعات تماس

بازسازی ویلایی

بازسازی تخصص ماست..

بازسازی 

بازسازی ویلایی های قدیمی یکی از فکرهایی است که افراد تصمیم به عملی کردن آن دارند . با زندگی شلوغ شهر نشینی در شهر های بزرگ افراد داشتن یک ویلای هر چند کوچک را ترجیح می دهند .

در بازسازی خانه های ویلایی قدیمی باید به نکاتی توجه کرد که در آخر کار بازسازی رضایت بخشی داشته باشید .

بازسازی ویلا ی مدرن

تاسیسات و لوله کشی یکی از اصلی ترین عوامل هست که در بازسازی قبل هر چیز باید آن را بررسی کرد . اگر شما باسازی بسیار زیبا و تغییر شگفت انگیز داشته باشید بهترین نوع فضاسازی را داشته باشید ولی به تاسیسات و لوله های ساختمان ویلایی خود سر نزده باشید . باید گفت که هزینه بازسازی شما صرف ظاهر ساختمان شما شده است .

بازسازی ویلایی

اکثر ویلاها در در اقلیم مرطوب و بارانی ساخته شدن . اگر ساختمان ویلایی شما در چنین اقلیمی قرار دارد ، تاسیسات و لوله و کابینت اشپرخانه زودتر پوسیده خواهند شد . بخاطر رطوبت زیاد باید از مصالحی که تا حد ممکن ضد آب باشند . برای به راحتی زنگ نزنند و مقاومت بالایی در رطوبت از خود نشان دهند .

طراحی داخلی ویلایی

در بازسازی ویلایی میتوانید نمای ساختمان ویلایی خود را بازسازی کنید . بازسازی نما ساختمان باید مطابق قوانین شهرداری باشد .

میتوان در اقدام بازسازی خود ، فضاسازی محوطه را انجام داد . فضاسازی در محوطه ساختمان ویلایی شما میتواند ویلای را چشم نواز کند .

بازسازی و طراحی ویلا

اهمیت بودجه 

طراحی بر اساس بودجه شما از اهمیت بالایی برخوردار است .  چرا که عدم توجه به ان میتواند منجر به تحمیل هزینه های فراتر از انتظارتان شود . بودجه شما و شناخت از هزینه ها میتوانید در روند و سرعت بازسازی تاثیرمستقیم داشته باشد .

بازسازی ساختمان ویلایی

 

خدمات بازسازی :

 

بازسازی خانه کلنگی

بازسازی خانه های فرسوده

نوسازی خانه های قدیمی

بازسازی آپارتمان های قدیمی

نوسازی خانه های قدیمی

بازسازی آپارتمان های قدیمی

بازسازی ساختمان اداری

طراحی ساختمان دوبلکس

بازسازی داخلی

 

https://www.instagram.com/p/B_cp3a3D5hb/

 

 

منابع تصاویر:

https://www.pinterest.com/pin/862580134862373969/

test test
admin_manager

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *