گالری ما

اطلاعات تماس

بازسازی منزل در کرج

بازسازی منزل مسکونی

امروزه نوسازی در بین مردم بسیار فراگیر شده است . در منزل های مسکونی که بعد 8تا10سال عناصر داخلی ساختمان دچار مشکل هایی می شود .  علاوه بر بخشی که ظاهر ساختمان مانند تغییر کاغذدیواری ، رنگ ،پارکت باید به بخش تاسیسات حتما توجه کرد . زیرا زیرسازی در بازسازی منزل در کرج و ساختمان های قدیمی آن امری مهم است.

بازسازی تخصص ماست…

بازسازی منزل در کرج متخصص

 

بازسازی منازل مسکونی چه سودی برای شما دارد؟

بازسازی در کیفیت زندگی شما تاثیرمستقیمی دارد. بازسازی منزل شما باعث می شود ساختمان شما از نظر مالی برای فروش یا اجاره بالا برود . در شهر کرج با افزایش جمعیت روبرو هستیم میتوان با بازسازی اصولی در مصرف انرژی خود صرف جویی کنید. بازسازی منزل میتوانید با مقاوم سازی خانه یا محل کار خود خسارات ناشی از زلزله را بگیرد.

درواقع به صورت خلاصه بخواهیم بگوییم راحتی ، به روز شدن منزل ، بالا بردن عمر منزل شما ، زیباتر شدن منزل شما ، تغییر در سبک زندگی شما و حذف استرس های ناشی از عدم رضایت از راحتی در خانه سود هایی است که یک بازسازی مناسب به شما می دهد.بازسازی منزل در کرج نما ویلایی

در اینجا شاید برایتان سوال پیش بیایید چرا باید بازسازی را به یک شرکت معماری بسپاریم؟

در واقع  چند دلیل به صورت تیتر وار در اینجا ذکر میکنیم .

جلوگیری از بروز خطا ، کاهش هزینه ها

راهنمایی جهت انتخاب گزینه های مختلف

منابع و ارتباطات

ارزش زمان (وقت طلاست)

اهمیت ارتباط

 

خدماتی که یک شرکت بازسازی به شما ارائه میدهد

طراحی سه بعدی فضاهای داخلی شما و در صورت نیاز فضای خارجی و نمای ساختمان شما

انیمیشن کار شما

ارائه کار شما با دوربین واقعیت مجازی

اجرای دکوراسیون و چیدمان داخلی و نما

طراحی و اجرای بام سبز (روف گاردن) ، تراس و فضای سبز

و

 

بازسازی منزل مسکونی در کرج حیاط

هزینه بازسازی خانه مسکونی در کرج  

استفاده از شرکت های معماری باعث میشود پروژه بازسازی شما در کارها همپوشانی داشته باشد و باعث افزایش زمان کار میشود و از کیفیت نوسازی خانه به شدت کاسته می شود. هزینه بازسازی منزل در کرج یا سراسر کشور مطابق اقتصاد مردم به سه دسته اکونومیک (اقتصادی) نرمال و لاکچری قابل تقسیم است .

در یک ساختمان مسکونی حتما الزام براین نیست که شما تمام بخش های ساختمان را بازسازی و نوسازی کنید . برای مثال در منطقه مهرشهر کرج خانه های ویلایی متعددی وجود دارد که افراد گاهی اقدام به دوبلکس کردن خانه خود میکنند. در این گونه پروژه ها وقتی اقدانم به بازسازی میکنیم مطابق نیاز کارفرما حتما نباید کل ساختمان مورد بازسازی قرار بگیرد میتوان فط طبقه دوم و پله را اضافه کرد و حتما به بازسازی کل ساختمان نیست.

در واقع با این کار از هزینه های اضافی جلوگیری میشود. بنابر این مطلب توصیه به شما میکنیم که قبل از شروع کار بخش هایی که تصمیم و قرار است بازسازی شود را از انتخاب کنید و از تخریب غیرضروری در بازسازی منزل خود بپرهیزید.بازسازی منزل مسکونی در کرج در تراس

فضاهای بازسازی منزل

سالن پذیرایی living room

در سالن پذیرایی باتوجه به سبک طراحی باید به کف فضا اصلاح شود . انتخاب رنگ کف با توجه به ابعاد فضای مورد نظر تاثیر گذار است. در بخش دیوارها باید به این نکته توجه کرد که اگر میخواهیم دیوارها تغییر متریال داشته باشند به سبک طراحی و به متراژ فضا و افرادی که در آن منزل میخواهند زندگی کنند توجه کنیم.

عنصر سقف در بازسازی سالن پذیرایی عنصری مهم و تاثیر گذار است اگر سیک دکوراسیون و خانه ما کلاسیک است میتوان سقف کلاسیکی بازسازی کرد و یا اگر دوست داران مدرن هستید میتوان با کمک از کنافهای زیبا در سقف های مدرن استفاده کرد. و قتی به این عناصر توجه کرد میتوان بازسازی سالن پذیرایی مناسب و اصولی و چشم گیری داشت.

اتاق خواب bed room

مراحل بازسازی اتاق خواب مانند سالن پذیرایی می باشد . در برخی جزییات متفاوت هستند . برای مثال نورپردازی در اتاق خواب باید ملایم تر طراحی شود . کفسازی در بازسازی اتاق خواب حتما لزومی ندارد مانند کفسازی پذیرایی باشد. برخی افراد با کفسازی پارکت در اتاق خواب خود راحت تر میباشند ولی دوست دار کف سازی سنگ در نشیمن و پذیرایی هستند.

آشپزخانه kitchen

در بازسازی آشپزخانه عواملی چون تاسیسات تاثیر گذار است . در بازسازی آشپزخانه باید به تهویه هم توجه کرد . چون اگر تهویه مناسب نباشد زیبایی به نظر نمیرسد. در بعضی از موارد کارفرما ساختار این هستند در بازسازی آشپزخانه خود ایجاد نورکنند . با تخریب دیوار یا شرایط دیگر پروژه میتون نور وارد فضای آشپزخانه کرد . در واقع بسته به نوع خواسته شما میتوان بازسازی چشمگیر و معمارانه ای داشت .

سرویس های بهداشتی و حمام wc&bath

گزینه ای از فضا میباشد که در هنگام بازسازی مظلوم واقع میشود . در بازسازی سرویس های بهداشتی ابتدا به تاسیسات باید رسیدگی کرد. بعد به تعویض کاشی و سنگ و یا امروز کاغذدیواری های جذاب ضد اب پشت سینک سرویس بهداشتی میتوان کرد .

بازسازی منزل در کرج داخلی

 

مشاوره با یک معمار داخلی در کرج

گروه طراحی و ساخت تجویدی با تجربه تخصصی در زمینه بازسازی و طراحی داخلی و اجرا و به کارگیری نیروهای متخصص و مهندسین زبده ، با بهرگیری از گروه های مختلف پیمانکاری در شهر کرج و تهران میتواند در زمان شما و هزینه شما صرفه جویی کرده و فضای منزل شما را مطابق خواسته و نیازهای شما بازسازی کند. به شما عزیزان مشاوره رایگان و اطمینان میدهد که چیزی که در ذهن خود دارید و به آن می اندیشید به واقعیت بپیوندد.

منابع :

https://www.pinterest.com/pin/522487994271254735/

https://www.pinterest.com/pin/333125703688778975/

https://www.pinterest.com/pin/472033604695563315/

https://www.pinterest.com/pin/482377810090521798/

 

نویسنده : پدرام تجویدی

test test
admin_manager

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *