گالری ما

اطلاعات تماس

طراحی باغ ویلا 50متری

برای طراحی باغ ویلا 500متری باید خیلی شمرده قدم برداشت. وجود متراژ کوچک از انتخاب سبک های عمارت سازی در باغ یا ساختن ویلای بزرگ کلاسیک پر کار منع می کند. در ادامه با طراحی باغ ویلا بیشتر آشنا می شویم. استودیو طرح و ساخت تجویدی با به روز ترین متد، بازسازی شرکت، طراحی ویلا در سرخاب ، بازسازی آپارتمان در کرج و تهران با بهترین کیفیت پروژه‌های شما را پیش از ساخت و صرف هزینه به واقعی ترین شکل ممکن به شما نمایش می‌دهد.

طراحی ویلا 500متری

طراحی باغ ویلا 500متری

باغ هایی که از متراژ کمی برخوردار هستند مزایای فراوانی دارند اگر بخواهیم اشاره کنیم نگهداری آسان تری نسبت به باغ های بزرگ دارد.
طراحی باغ ویلا 500متری
شما در باغ ویلاهای کوچک می توانید از هاموک استفاده کنید و یک فضای رویایی و دنج برای خود طراحی کنید. 
هاموک
در باغ ویلا های 500 متری می توانید از فضاهایی که کوچک و بدون کار مانده است با استفاده از شلف های گلدان تزیین و خوش رنگ کنید.
طراحی باغ ویلا

محوطه سازی باغ ویلا 

برای طراحی محوطه ویلای خود نباید سبک غیر مرتبط با داخلی ویلا را انتخاب کنید. با استفاده از انتخاب خاک مناسب برای محوطه سازی باغ ویلا و

مصالح ساختمانی ، ساخت المان های خاص که شامل رواق برکه باربیکیو و… می توانید فضایی جذاب ایجاد کنید.
باغ ویلا
ایجاد جوی در محوطه ی باغ ویلا بسیار دلشنین است. به صورت کلی وجود آبنما و استخر حوض یا نهر در باغ های ایرانی یکی از مهم ترین عوامل در طراحی باغ ویلا می باشد. 
کف سازی در محوطه سازی باغ ویلا باید با دقت و  با مصالح و یا متریال با کیفیت انجام پذیرد. زیرا استفاده نکردن از مصالح بوم آور می تواند متناسب اقلیم نباشد.
طراحی باغ ویلا | طراحی ویلا در سرخاب | بازسازی آپارتمان در کرج | استودیو تجویدی
استفاده از تاسیسات برقی و بهره گیری از انرژی برق برای روشنایی محوطه و نورپردازی های رنگی برای زیباتر شدن فضا که اگر این سیستم اصولی اجرا شود نقش مهمی در ایمن سازی و یا کاهش هزینه ها دارد. 
 
ویلا طراح
تاسیسات مکانیکی شامل آبرسانی و آبیاری اتومات برای استخر و تاسیسات آبنما می باشد.
طراحی باغ ویلا | طراحی ویلا در سرخاب | بازسازی آپارتمان در کرج | استودیو تجویدی
یک پیشنهاد طراحی بسیار چشم نواز برای باغ ویلا استفاده از رنگ سفید برای رنگ آمیزی یک دیوار و استفاده از گل های رونده می تواند فضای زیبایی برای شما ایجاد کند. اگر باغ ویلای شما به سبک سنتی و یا ایرانی طراحی شده است می توان از دیوار آجری یا کاه گل یا سیم گل نیز کمک گرفت. استودیو تجویدی در زمینه طراحی ویلا در سرخاب و بازسازی آپارتمان در کرج نیز فعالیت می کند.
باغ ویلا500
test test
admin_manager

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *