بازسازی تخصص ماست…

 

بازسازی تالار پذیرایی در کرج

وقتی شما تصمیم به بازسازی تالار پذیرایی خود می گیرید قطعا زمان زیادی از ساخت ساختمان تالار گذشته و دیگر متریال و نوع سبک طراحی تالار به روز نمی باشد . البته با گذشت زمان فضاهای بزرگ بیشتر دچار تخریب و ناکار آمدی خواهند شد . بازسازی تالار پذیرایی در کرج توسط تیم حرفه ای استودیو تجویدی  انجام پذیر است . استودیو تجویدی به طور تخصصی بر روی بازسازی کار میکند و تخصص کامل در بازسازی دارد.

برای دیدن نمونه کار اینجا کلیک کنید

تالارپذیرایی بازسازی ساختمان

 نیاز طراحی جدید در تالارهای پذیرایی با سبک های سلیقه روز مشتری ها و با بالاترین استانداردهای روز دنیا بعد گدشت سال ها احساس می شود .

بازسازی تالار پذیرایی کرج

نکات طراحی در بازسازی

الف . درب ورودی تالار یکی از عوامل مهم است . از نظر روان شناسی شما اگر از همان ابتدا در نگاه مشتری قدرتمند بنظر برسید قطعا درصد بالایی موفق خواهید بود. در بازسازی درب ورودی تالار های پذیرایی باید به نکته ای دعوت کنندگی بسیار توجه کرد.

ب . دیوار ها در تالار با توجه به سبک طراحی ، برای اینکه  تالار لوکس تر و مجلل تر به نظر برسد با چوب ، گچ بری ، آینه قاب های کوچیک تر تقسیم میتوان کرد. با توجه به قوانین بهداشت برخی مناطق باید تا ارتفاعی معین دیوارها سنگ باشد.

تالار خاص عروسی کرج

ج. رنگ امیزی و پتینه کاری در تالار میتواند فضای داخلی را بسیار چشم گیر کند. اگر میخواهید هزینه زیادی کنید و تالار لوکسی داشته باشید میتوانید بخش هایی از دیوار تالار را نقاشی های ایتالیایی کنید .

تالارعروسی کرج

د . در بازسازی تالار پذیرایی ، تخریب سقف یا از نوسازی سقف باید کاملا اصولی طبق قوانین ساختمان سازی در بازسازی انجام شود. اکثرا با ایجاد سقف کاذب محل قرارگیری دریچه های گرمایشی و سرمایشی سالن پذیرایی را میپوشانند . سقف کاذب باید طوری قرار بگیرد که از ارتفاع فضا کم نکند. عامل دیگری که مهم است این است که به دلیل ابزار کار فیلم برداران از مراسم ها وجو کرین باید سقف تالار بلند باشد تا این ابزار در تالار کاربردی تر باشند.

ر . هنگام بازسازی تالار باید به فضای ویژه توجه کرد. جایگاه ویژه  باید مکان مناسبی نصبت به درب ورودی و جای ستون ها در سالن پذیرایی باشد . در طراحی جایگاه ویژه میتوان از گل ارایی یا گچ بری های سبک یونانی باستان استفاده کرد . نور،گل ،مصالح، مبلمان،اکسسوری همه ی این ها کمک به میکنند که در بازسازی تالار یک جایگاه مناسب داشته باشیم.

نویسنده : پدرام تجویدی

منابع تصاویر :

https://www.pinterest.com/pin/435652963933768125/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *