گالری ما

اطلاعات تماس

بازسازی کارخانه 

بازسازی تخصص ماست..

بازسازی کارخانه 

شرکت معماری طراحی و ساخت تجویدی به صورت تخصصی بر روی بازسازی فعالیت می کند . تجربه در زمینه بازسازی کارخانه ، گروه معماری تجویدی این تضمین را به شما می دهد که فعالیت و کیفیت کارخانه شما بعد بازسازی بهبود بخشد . این گروه تلفیق نظریه های علمی با روش های علمی است .

 

تماس با ما

بازسازی کارخانه

نکات بازسازی

با گذر زمان ساختمان کارخانه ها دچار فرسودگی خواهند شد . معمولا مسولین هر چند سال یک بار با تعویض رنگ دیوارهای بخش اداری بر این باور است که تغییر اساسی و ویژه ای برای کارخانه داده است .

لازم به ذکر است که  رنگ ، انتخاب نوع کاربری فضا ، امکان تفریح و استراحت به کارگران ، غذا خوری همه این ها بر روی کیفیت کار کارگران و کارمندان تاثیر مستقیم دارد . در واقع هیچ مدیر خواستار کم کار کردن کارمند خود نیست .

باید در اینجا ذکر کرد شرکت های بزرگ جهای مانند گوگل با اضافه کرد فضاهای خاص برای کارمندان خود توانسته است کیفیت کار را در شرکت خود افزایش دهد .

بازسازی نمای کارخانه

برای مثال وجود آتریوم در مرکز یک مجموعه ، باعث می شود کیفیت فضایی حفظ شود . جریان آزاد هوا و حضور هر چه بیشتر نور طبیعی در فضا می شود . در واقع نوعی فضا برای ملاقات کار آفرینان و سالن جمعی و عمومی میتوان استفاده شود .

بازسازی و طراحی کارخانه

نمای ساختمان کارخانه می تواند با بازسازی هوشمندانه هدف و پیام خود را بیان کند و کارمند یا کارگر در بدو ورود به کار با پیام روبرو شود .

بازسازی داخلی کارخانه خاص

طراحی فضای تفریح و استراحت در بازسازی کارخانه

اضافه کردن فضای تفریح یا ورزش با تایم های مشخص باعث می شود کیفیت کار بالا برود . استفاده کارمندان در تایم های کوتاه در طول روز باعث می شود کم حوصلگی بخش اداری از ان ها دور شود به اصطلاح کسل بودن خود را کنار گداشته و با روحیه فعال و فکری متمرکز به سراغ کار خود می روند .

منابع :

https://www.pinterest.com/pin/543739355015122979/

https://www.pinterest.com/pin/253046072800377637/

test test
admin_manager

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *