گالری ما

اطلاعات تماس

بازسازی ویلا

در بسیاری از نقاط دنیا داشتن خانه دوم در فضایی به دور از شلوغی شهر های بزرگ مرسوم می باشد و گاهی مردم به مناطقی می روند که دارای طبیعتی خاص و آب و هوایی متفاوت و متنوع با اقلیم و منطقه زندگی خود باشد. همینطور محیطی که در آن بتوان آرامش را تجربه کرد. در ایران نیز در بسیاری از نقاط اجرا و بازسازی خانه های ویلایی رونق شایعی دارد؛ در این مقاله به مراحل بازسازی ویلا فرسوده و عوامل تاثیر گذار در این امر اشاره خواهیم کرد. استودیو طراحی و معماری تجویدی با به روز ترین متد در زمینه، بازسازی شرکت ، طراحی و اجرا ویلا در کردان و چهارباغ ، بازسازی آپارتمان ، منزل و ساختمان اداری در کرج و تهران با بهترین کیفیت پروژه‌های شما را پیش از ساخت و صرف هزینه به واقعی ترین شکل ممکن به شما نمایش می‌دهد.

عوامل موثر در بازسازی ویلا فرسوده

از عوامل مهمی که می توان در بازسازی ویلا فرسوده به آن اشاره کرد، قدمت، نوع، سبک ومحوطه ویلا می باشد. در ادامه با هر یک آشنا خواهیم شد.

  • قدمت ویلا

هرچه میزان قدمت ویلا کمتر باشد، بازسازی آن راحت ترو آسان تر خواهد بود، اما با افزایش سن و قدمت ویلا، بازسازی بیشتر و سخت تر می شود؛ زیرا بنای ویلا در بسیاری از قسمت ها دچار فرسودگی و نقص شده است.

  • نوع ساخت ویلا

مطلوب و بهتر می باشد که این مورد را با یک مثال برایتان شرح دهیم؛ هنگامی که ویلا با یک سازه بنایی ساخته شده باشد، به آسانی نمی توان دیوار ها را تخریب و معماری داخلی را تغییر داد مگر به کمک شرکت های با تجربه و اشخاص فنی و متخصص در امر سازه بازسازی ساختمان.

  • سبک معماری ویلا

در امر بازسازی ویلا فرسوده برای نمونه، ویلای سبک مدرن را تبدیل به ویلای کلاسیک می کنند و یا برعکس این موضوع رخ می دهد. در این پروسه باید مسائل زیبایی شناسی را بطور حتم رعایت کنید.

  • محوطه ویلا

محوطه ویلا بخش حائز اهمیت تری از ویلا می باشد، که به اندازه خود بنا و ساختمان ویلا اهمیت دارد. محوطه، جدا از متراژ و مساحت کم یا زیاد، باید دارای اصول طراحی باشد زیرا در حقیقت بستر اصلی ویلا می باشد که ویلا در آن قرار گرفته است و باید با طراحی آن همخوانی داشته باشد. سبک بازسازی با محوطه ویلا نباید متفاوت باشند و از نظر زیبایی شناسی و دید بصری مکمل یکدیگر هستند.

بازسازی ویلا فرسوده | استودیو معماری تجویدی بهترین مجری طراحی ویلا | طراحی و اجرا ویلا در کرج و کردان

هزینه بازسازی ویلا ایرانی

میزان هزینه بازسازی ویلا فرسوده بستگی به حجم تغییرات آن دارد. برای مثال اگر پروژه تنها در حد تغییر نما می باشد و یا زیر ساخت ها و تاسیسات ساختمان به علت فرسودگی یا کارکرد قدیمی و مصرف بالای انرژی، تغییر و تعمیر نیاز دارد؟ اما یک بازسازی کلی برای یک ویلای 200 متری حداقل 40 میلیون تومان هزینه نیاز دارد. اگر حجم تغییرات کم باشد برای مثال، بازسازی شامل تغییر کوچک فضاهای داخلی و یا تغییر قسمتی از متریال نما می شود؛

پس از بازدید، کارشناس ها با دریافت توضیحات کامل کار فرما می توانند هزینه عملیات بازسازی را مشخص کنند. اما اگر حجم بازسازی و میزان تغییرات زیاد باشد، بهترین روش این است که در ابتدای امر طراحی داخلی، طراحی نما، طراحی تاسیسات صورت بگیرد. سپس بعد از تایید کار فرما و هماهنگ شدن طراحی با بودجه کار فرما بهترین راه برای برآورد هزینه بازسازی ویلا می باشد و می توان براساس آن مدیریت هزینه را به خوبی و درستی انجام داد.

درباره تجویدی

استودیو طراحی و معماری تجویدی با به روز ترین متد در زمینه، بازسازی شرکت ، طراحی و اجرا ویلا در کردان و چهارباغ ، بازسازی آپارتمان ، منزل و ساختمان اداری در کرج و تهران با بهترین کیفیت پروژه‌های شما را پیش از ساخت و صرف هزینه به واقعی ترین شکل ممکن به شما نمایش می‌دهد. برای دریافت خدمات، با کارشناسان ما در گروه استودیو بازسازی و معماری ویلای تجویدی تماس بگیرید.

test test
admin_manager

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *